koláž, lepenka
28,5 x 37,5 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kolář 93
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
81 x 65 cm
Signatura: sign. PD Foltýn 1929
Vyvolávací cena: | 980 000 Kč |
30. léta 20. století
akvarel, karton
27,5 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD Foltýn
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, karton
33 x 21 cm
Signatura: sign. PD Molnár Karel
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, plátno
69 x 59 cm
Signatura: sign. PD R. Hliněnský 69
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
49 x 68 cm
Signatura: sign. PD Lacina 66
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
75 x 50 cm
Signatura: sign. LD Jiří Novotný 68
Vyvolávací cena: | 12 500 Kč |
tuš, karton
60 x 42 cm
Signatura: sign. na rubu Vladislav Mirvald
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, překližka
30 x 24,5 cm
Signatura: sign. DU S. Podhrázský 61
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
kresba uhlem, frotáž, karton
57 x 31 cm
Signatura: sign. PD S. Podhrázský 64
akvarel, papír
49 x 26,5 cm
Signatura: sign. DU Zd. Sklenář 1964
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
60. léta 20. století
originální fotografie
29 x 39 cm
Signatura: sign. na rubu Vilém Reichmann
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Smetana
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
enkaustika, lepenka
50 x 34 cm
Signatura: sign. nezjištěna
olej, sololit
30 x 21 cm
Signatura: sign. PN F. Gross 84
originální fotografie
40 x 30,5 cm
Signatura: na rubu Miloš Koreček 1983
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
komb. technika, olej, tempera, tuš, papír
42 x 60 cm
Signatura: sign. DU E. Ovčáček 85
pastel, papír
39 x 32,5 cm
Signatura: sign. DU Boštík
pastel, papír
13,5 x 12,5 cm
Signatura: sign. DU Boštík
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
37 x 32 cm
Signatura: sign. DU Boštík 192
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
enkaustika, plátno, sololit
23 x 19,5 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
komb. technika, grafický list s kresbou 1/1
66 x 48 cm
Signatura: sign. PD Jiří Anderle 1986
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
tempera, akvarel, papír
39 x 25,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1970
1974 - 1975
kresba tužkou, pastel, karton
56 x 73,5 cm
Signatura: sign. PD Z. Beran 74 - 5
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |