1908
olej, plátno
56,5 x 67 cm
Signatura: sign. LD Holub 08
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
kol. r. 1910
olej, plátno
64 x 64 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
kol. r. 1910
olej, plátno
66 x 50 cm
Signatura: sign. PD Kaván
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
olej, plátno
75 x 93,5 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 23
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
36,5 x 47,5 cm
Signatura: sign. LD J. Váchal
olej, lepenka
24,5 x 35 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1910 -15
olej, karton
24,5 x 34 cm
Signatura: sign. LD B. Dvořák
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
kol. r. 1890
olej, lepenka
33 x 37,5 cm
Signatura: sign. LD Holub
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
66 x 76,5 cm
Signatura: sign. LD Jos. Holub 1927
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
kol. r. 1920
olej, lepenka
24,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. LD J. Honsa
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kol. r. 1915
olej, dřevěná deska
18,9 x 28,8 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
po r. 1920
olej, karton
50 x 65 cm
Signatura: sign. LD Kaván
olej, lepenka
44 x 60 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček 1935
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kol. r. 1910
olej, karton
24,5 x 33 cm
Signatura: sign. LD Král
olej, lepenka
40 x 52 cm
Signatura: sign. PD J. Ullmann 1919
po r. 1910
olej, lepenka
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 72 000 Kč |
bronzová plastika
v. 34 cm
Signatura: sign. PD Horejc 1934
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
36 x 30 cm
Signatura: značeno vzadu modrou pastelkou Boettinger
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kol. r. 1925
olej, plátno
61,5 x 48 cm
Signatura: sign. LD A. Frolka
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
1897
olej, plátno
46 x 35 cm
Signatura: sign. PD Dr. F. X. Harlas 97
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
20 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Jambor 55
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
34 x 50 cm
Signatura: sign. LD Jambor 1927
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
kol.r. 1918
olej, plátno
47 x 65 cm
Signatura: sign. PD A. Kalvoda
kol. r. 1910
olej, plátno
55 x 79 cm
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |