olej, měděná deska
49,2 x 74 cm
Signatura: malíř obrazy většinou nesignoval
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
olej, plátno
150 x 170 cm
Signatura: sign. LD Václav Jansa
Vyvolávací cena: | 430 000 Kč |
olej, plátno na kartonu
30 x 39,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
kolem 1900
olej, plátno
64 x 55 cm
Signatura: sign. LD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1904
akvarel, tuš, karton
35 x 28,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PN M. Švabinský
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej, lepenka
71,5 x 101 cm
Signatura: sign. PD V Radimský
kolem roku 192
olej, překližka
80 x 101 cm
Signatura: sign. PD O. Číla
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
70 x 95 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
70 x 73 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček 38
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kolem 1926 - 1
olej, lepenka
97 x 142 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
1910
olej, lepenka
24 x 30,5 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
kolem 1950 - 1
olej, plátno
81 x 100 cm
Signatura: sign. PD a na rubu označeno pozůstalostním razítkem
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |
olej, plátno
46 x 54 cm
Signatura: sign. LD Čapek 28
Vyvolávací cena: | 2 900 000 Kč |
olej, plátno
36 x 45 cm
Signatura: sign. LD V Špála 30
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
1909
olej, plátno
89,5 x 69,5 cm
Signatura: sign. LN Emil Filla 09
Vyvolávací cena: | 3 200 000 Kč |
1909
olej, plátno
66 x 82,5 cm
Signatura: sign. PD Kubišta 1909
Vyvolávací cena: | 12 000 000 Kč |
1915
pastel, barevné křídy
27 x 21 cm
Signatura: sign. LD Ant. Procházka 1915
Vyvolávací cena: | 900 000 Kč |
olej, překližka
54 x 65 cm
Signatura: sign. PD V. Sychra 43
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, plátno
81 x 65,5 cm
Signatura: sign. na rubu Foltýn B. 1939
Vyvolávací cena: | 1 050 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: sign. PD Jar Král 1940
olej, dřevěná deska /parketáž/
49 x 60 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 33
Vyvolávací cena: | 3 500 000 Kč |
olej, plátno
63 x 51 cm
Signatura: sign. LD Jar Král 1930
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
olej, plátno
100,5 x 65 cm
Signatura: sign. PN P. Kotík 47
1. pol. 30. le
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: sign. PD Coubine