olej, lepenka
50 x 67 cm
Signatura: sign. LD Panuška
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
25 x 32 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
66 x 98 cm
Signatura: sign. PD Radimsky
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1. pol. 20. le
olej, karton
34 x 45 cm
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, karton
50 x 65 cm
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, karton
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD A. Hudeček
olejová tempera, lepenka
50 x 66 cm
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno, karton
40 x 50 cm
Signatura: sign. LD Jambor 1937
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, malířská lepenka
19 x 25 cm
Signatura: sign. LD Gustav Macoun
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
olej, plátno
70 x 95 cm
Signatura: sign. PD K. J. Sigmund
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1921
olej, lepenka
35 x 53 cm
Signatura: sign. LD Fr. Myslivec 21
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
olej, plátno
80 x 95,5 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun
kol. r. 1920
olej, lepenka
35 x 53 cm
Signatura: sign. PD Fr. Myslivec
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
olej, lepenka
24 x 29 cm
Signatura: sign. PD O. Koníček 28
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
59 x 69 cm
Signatura: sign. PD B Mudroch 1937
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, překližka
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD F. Kotvald 41
olej, plátno
92 x 73 cm
Signatura: sign. PD Hubáček J. 1930 IX.
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, dřevěná deska
54 x 66 cm
Signatura: sign. PD Viktor Stretti
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
lavírovaná kresba uhlem, karton
61 x 47 cm
Signatura: sign. PD J. Mařák
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
2. pol. 19. st
olej, plátno
68 x 80 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, dřevěná deska
10 x 15 cm
Signatura: nesignováno
olej, dřevěná deska
9 x 14 cm
Signatura: sign. PD monogramem AW
olej, dřevěná deska
15 x 26 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
kol. r. 1916
ikona, tepaný mosazný plech, bajreliéfní provedení
28,5 x 25,7 cm
Signatura: sign. PD v ikoně J Horejc
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |