olej, karton
Signatura: sign. PD
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
komb. technika, akvarel, pastel, karton
26 x 16 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 46
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
27 x 20 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 34
Vyvolávací cena: | 37 000 Kč |
komb. technika, karton
35 x 21 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 43
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, překližka
14,55 x 19,5 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
kniha, fotografická publikace
21 x 15 cm
Signatura: text Jindřich Heisler 1941, fotografie Jindřich Štyrský 1935
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
olej, karton
40 x 32 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund 45
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
kresba uhlem, karton
31 x 40,5 cm
Signatura: sign. LD Lacina 48
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
kresba tužkou a barevnými tužkami, papír
25 x 15 cm
Signatura: značeno PD slepotiskovým razítkem Z pozůstalosti F. Muziky
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
kolorovaná litografie
20 x 28 cm
Signatura: sign. DU istler 53
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
cca 1935
olej, plátno
33,5 x 46 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 790 000 Kč |
originální fotografie
27,5 x 27 cm
Signatura: sign. na rubu Alexander Hackenschmied
Vyvolávací cena: | 3 900 Kč |
1943 - 43
originální fotografie
27,5 x 13 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 6 900 Kč |
originální fotografie
34 x 27 cm
Signatura: sign. PD Sirůček V.
Vyvolávací cena: | 1 900 Kč |
1942 - 43
originální fotografie
19 x 23,5 cm
Vyvolávací cena: | 3 700 Kč |
originální fotografie
37,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. na rubu LD Postupa, PD č. 282-8
Vyvolávací cena: | 4 700 Kč |
originální fotografie
23 x 17 cm
Signatura: sign. na rubu Einhorn, razítko Fotografoval Erich Einhorn
Vyvolávací cena: | 3 400 Kč |
originální fotografie
36 x 27 cm
Signatura: sign. PD Ehm
Vyvolávací cena: | 5 800 Kč |
originální fotografie
38 x 29 cm
Signatura: sign. Julius Andres, značeno razítkem Foto Julius Andres
Vyvolávací cena: | 3 800 Kč |
originální fotografie
12,5 x 15,7 cm
Signatura: značeno na rubu razítkem Foto V. Chochola
Vyvolávací cena: | 3 400 Kč |
originální fotografie
17,5 x 22 cm
Signatura: sign. na rubu Václav Chochola
Vyvolávací cena: | 3 900 Kč |
originální fotografie
28,5 x 25,5 cm
Signatura: sign. na rubu M. Pokorný
Vyvolávací cena: | 2 900 Kč |
originální fotografie
28 x 22 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
originální fotografie
15,5 x 22 cm
Signatura: sign. na rubu František Dostál
Vyvolávací cena: | 2 600 Kč |