olej, lepenka
50 x 53 cm
Signatura: sign. PD J. Ullmann
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
53,5 x 75,5 cm
Signatura: sign. PD Ullmann
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, překližka
50 x 63,5 cm
Signatura: sign. PD F. Jakub
Vyvolávací cena: | 37 000 Kč |
olej, plátno
28,5 x 38,5 cm
Signatura: sign. LD Jambor 1931
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: sign. PD Cína Jelínek 23
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
1921
olej, plátno
56 x 65,5 cm
Signatura: sign. LD O. Koníček 1921
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
41 x 55 cm
Signatura: sign. LD Panuška
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1906
lept s akvatintou
22,3 x 37,5 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig 06
olej, plátno
57 x 48,5 cm
Signatura: sign. PD Emil Schovánek 1936
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, lepenka
60 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD V. Stříbrný 1943
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. LD Jaroslav Šetelík
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
32 x 34 cm
Signatura: sign. PD T.F.Šimon
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
akvarel, papír
45 x 22 cm
Signatura: sign. PN Jož. Uprka
olej, překližka
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD Vacátko
litografie
33,5 x 46,6 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
litografie
21,5 x 16 cm
Signatura: sign. PD L. Jiřincová 49
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
litografie
12,5 x 17 cm
Signatura: sign. PD R. Kremlička
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
1907
13,2 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD v desce Kubišta
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
litografie 45/50
26 x 36 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1968
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
49,5 x 37,5 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig
barevná akvatinta
37,5 x 22 cm
Signatura: sign. PD V. Preissig
1914
35 x 35 cm
Signatura: sign. PD J. Stretti-Zamponi
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
barevný lept, č. 203
30,5 x 31 cm
Signatura: sign. PD T.F.Šimon
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |