1968 - 69
akryl na plátně (4x obraz)
60,5 x 60,5 cm
Signatura: signováno, datováno a popsáno vzadu JK 1968 - 69
Vyvolávací cena: | 580 000 Kč |
1988 - 1989
olej na plátně
55 x 55 cm
Signatura: signováno DU na rubu blindrámu Boštík
Vyvolávací cena: | 1 350 000 Kč |
2009
olej na plátně
242 x 194 cm
Signatura: signováno na rubu Kokolia 2009
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
1916
bronzová plastika
v. 75 cm
Signatura: sign. na podstavci Horejc 1916
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno, rentolováno
55 x 45 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
40. - 50.léta
olej, malířská lepenka
15 x 23 cm
Signatura: sign. PD AP
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kvaš, akvarel, karton
62 x 50 cm
Signatura: sign. LD C. Pippich
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
mramorová plastika
v. 98 cm
Signatura: sign. PD na podstavci J. Krepčík
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
kresba pastelem
62 x 40,5 cm
Signatura: značeno na rubu pozůstalostním razítkem: z pozůstalosti prof. Jana Preislera č. 276
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
1899
kresba tužkou, papír
13,2 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD Mucha.
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
46 x 38 cm
Signatura: sign. LN K. Špillar
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
1915
olej, plátno
Signatura: sign. LD Camill Stuchlík 1915
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1911
olej, plátno
80 x 120 cm
Signatura: sign. PD Kreibich 1911
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, malířská lepenka
71 x 100 cm
Signatura: sign. LD Feikl S.
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
89 x 89 cm
Signatura: sign. LD Jar. Svoboda
olej, dřevěná deska
70 x 46 cm
Signatura: sign. PD Veris
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, dřevo
13 x 19 cm
Signatura: sign. PD M. Hanger Munchen
Vyvolávací cena: | 17 500 Kč |
olej, plátno
110 x 90 cm
Signatura: sign. PD Bokšay 1938. Užhorod
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 34
olej, plátno
75 x 130 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Šetelík
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
70 x 131 cm
Signatura: sign. LD Jaroslav Šetelík
kolem r. 1910
bronzová plastika, pozdní odlitek
v. 55 cm
Signatura: značeno PD na podstavci Lad. Šaloun
1908
29 x 49 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig, LD v desce Concarneau sout 08
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
42,5 x 31 cm
Signatura: sign. LD M. Švabinský 39