nízký reliéf - plasty
60 x 34 cm
Signatura: na rubu Tamara Klimová
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
2003
akryl, plátno
110 x 140 cm
Signatura: Sytař 2003
Vyvolávací cena: | 12 500 Kč |
2004
olej, plátno
132 x 132 cm
Signatura: vzadu Kokolia 2004
Vyvolávací cena: | 98 000 Kč |
2005
kombinovaná technika, juta
100 x 70 cm
Signatura: na rubu Urbásek Robert 2005
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
2003
akryl, plátno
90 x 90 cm
Signatura: na rubu B. OL.
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
dřevěný reliéf
50 x 50 x 3 cm
Signatura: na rubu P. Rudolf 98
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
2003
olej, plátno
135 x 120 cm
Signatura: na rubu Petr Nikl 2003
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
2004
digitální tisk 11/15
60 x 60 cm
Signatura: Urbásek Robert 2004
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
2001-2
olej, plátno
100 x 100 cm
Signatura: na rubu Urbásek Robert 2001-2
15,5 x 25 cm
Signatura: V. Boudník 1965 - 3
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
strukturální grafika
25,5 x 45,5 cm
Signatura: Vladimír Boudník 1965 - 3
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kresba štětcem, akvarel, karton
48 x 35 cm
Signatura: sign. PD Emi Filla 46
Vyvolávací cena: | 119 000 Kč |
suchá jehla s akvatintou 6/30
35,6 x 19,8 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
22,5 x 10,5 cm
Signatura: sign. PD Vlastislav Hofman, v tisku H
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
1912 - 13
brnozová plastika
v. 47,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
akvarel, tuš, papír
28 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 40
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
kresba tuší, perem, pastel, papír
40 x 48 cm
Signatura: sign. PD Šíma 1929
Vyvolávací cena: | 64 000 Kč |
20,5 x 15,7 cm
Signatura: značeno pozůstalostním razítkem a otisk atelierové
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
kol. r. 1935
akvarel, japan
28 x 20 cm
Signatura: sign. PD Foltýn B.
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
76 x 67 cm
Signatura: sign. na rubu F. Foltýn Brno S 1939
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
lept 17/23
30 x 40 cm
Signatura: sign. PD istler 47
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
lept 2/25
33 x 26 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
olej, sololit
33 x 46 cm
Signatura: sign. PD Istler 44
Vyvolávací cena: | 59 000 Kč |
olej, plátno
22 x 29 cm
Signatura: sign. LD monogramem KL
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |