kolem 1920
fotografie
8,4 x 11,6 cm
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kolem 1900
fotografie
11,5 x 8,3 cm
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kolem 1906
fotografie
12,2 x 9,3 cm
kolem 1908
fotografie
8,4 x 11,4 cm
fotografie
13,1 x 7,7 cm
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
kolem 1900
fotografie
17,2 x 11,7 cm
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
fotografie
11,4 x 8,4 cm
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
kolem 1933
fotografie na pohlednicovém papíře
12 x 8,4 cm
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
fotografie
8,7 x 13,8 cm
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
1921
fotografie
23,4 x 17,5 cm
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kolem 1922
fotografie
16,8 x 12 cm
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
kolem 1926
fotografie
16,5 x 10,8 cm
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
fotografie
16,9 x 12 cm
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kolem 1924
fotografie
12,5 x 8,4 cm
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
kolem 1925
fotografie
10,8 x 8 cm
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
kolem 1900
fotografie
11,9 x 8,4 cm
fotografie s vlastnoručním věnováním
12,1 x 9 cm
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kolem 1933
fotografie
9,7 x 7,2 cm
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
fotografie
15,4 x 11 cm
kolem 1936
fotografie
13 x 8 cm
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
1876 - 1877
22 stran zápisků, kreseb a poznámek Alfonse Muchy,
13 x 8 cm
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
rukopis (od str. 25 - 40)
28 x 17 cm
1900
12 x barevná litografie
9 x14 cm (12x)
Signatura: sign. dole v tisku Mucha
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
před r. 1660
olej, plátno
149 x 116,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 6 500 000 Kč |