olej na plátně
27 x 22 cm
Signatura: sign. na rubu I. Weiner Kráĺ 1969
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
koláž na globu zeměkoule
výška 45 cm, průměr 35 cm
Signatura: sign. JK 70
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej na plátně
210 x 185 cm
Signatura: sign. LD Endre Nemes 59
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
olej, kombinovaná technika na plátně
158 x 128,5 cm
Signatura: sign. LD Endre Nemes 1961
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
olej na plátně
120 x 96 cm
Signatura: sign. PD A Šimotová 62
olej, tempera, kresba tuší, plátno
50 x 73 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 65
Vyvolávací cena: | 2 100 000 Kč |
olej na plátně
130 x 146 cm
Signatura: sign. LD J. Kotík 64.XI.
Vyvolávací cena: | 460 000 Kč |
1970 - 73
plastika, nerezový ocelový drát, hliník
85 x 123 cm
Signatura: sign. KM 1970 - 07 2/5
Vyvolávací cena: | 1 100 000 Kč |
olej, email na plátně
70 x 55 cm
Signatura: sign. PD Medek 72
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
komb. technika, kov, překližka a dřevotříska
140 x 140 cm
Signatura: sign. PD J. V. V. - IX. 70
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
akrylové barvy na plátně
36 x 28 cm
Signatura: sign. vzadu Warhol 83
Vyvolávací cena: | 3 600 000 Kč |
olej na plátně
100 x 60 cm
Signatura: sign. na blind rámu 6.IX.86 Mirvald
1989/90
akryl na plátně, 2 obrazy
240 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1982 - 1988
Vyvolávací cena: | 570 000 Kč |
2002
akryl na plátně
150 x 150 cm
Signatura: sign. na rubu autorem Zdeněk Sýkora, Linie č. 214, 2002
Vyvolávací cena: | 1 250 000 Kč |
1899
olej, plátno
50 x 30 cm
Signatura: sign. LD K. Špillar V Paříži 99
mramorová plastika
v. 27,5 x 51,5 cm
Signatura: sign. dole B. Benda
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
uhel, papír, plátno
60 x 89,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, malířská lepenka
16,5 x 32 cm
Signatura: sign. LD Vlaho Bukovac
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
1899
olej, plátno
99 x 55,5 cm
Signatura: sign. PN J. Loukota 99
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
111 x 86 cm
Signatura: sign. PD A. Frolka
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, dřevo
20,5 x 32 cm
Signatura: sign. PD V. Jansa
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
bronzová plastika
výška 27 cm
Signatura: sign. dole Horejc 1938
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
bronzová plastika
v. 62 cm
Signatura: sign. dole Horejc 23
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
bronzová plastika
v. 49 cm
Signatura: sign. na plintě Štursa
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |