barevná serigrafie 87/100
39,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 87/100
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
tisk z perforovaného plechu 14/50
75,5 x 53 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1974
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
komb. technika, kresba plamenem, ruční papír
79 x 107 cm
Signatura: sign. PD Magdalena Jetelová 93
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
komb. technika, ruční papír
53 x 78,5 cm
Signatura: sign. na rubu Island projekt Magdalena Jetelová 93
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
2009
olej, plátno
155 x 128 cm
Signatura: sign. na rubu Kokolia 2009 Kupka
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, cín, plátno
34 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu JK 57
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, sololit
54 x 68 cm
Signatura: PD V. Beneš 75
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
1665 - 68
olej na plátně, rentolováno
136 x 74 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 2 100 000 Kč |
kolem roku 165
olej na plátně, rentolováno
220 x 185 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 3 200 000 Kč |
před r. 1710
olej na plátně
141 x 107,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 4 800 000 Kč |
před r. 1720
olej na plátně
50 x 68 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
před r. 1720
olej na plátně
50 x 68 cm
Signatura: neznačeno
cca 1690 - 170
olej na dubové desce
41 x 34,5 cm
Signatura: sign. LD Nellius
Vyvolávací cena: | 370 000 Kč |
1887
olej na plátně
100 x 66 cm
Signatura: sign. LN M. Pirner. 1915., PN 1887
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
1854
olej na plátně
71 x 108 cm
Signatura: sign. PD ABubák 1854
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
1869
olej na plátně
92,5 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Čermák. 1869
Vyvolávací cena: | 2 300 000 Kč |
olej na plátně
103 x 139 cm
Signatura: sign. PD J. Schikaneder.
Vyvolávací cena: | 6 500 000 Kč |
1900
olej na plátně
205 x 142,5 cm
Signatura: sign. PD Václav Jansa 1900
1883
kombinovaná technika, olejová tempera, kvaš
48 x 35 cm (výřez pasparty)
Signatura: sign. LD Jaroslav Věšín - Mnch. 883
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
olej na plátně
61 x 50,5 cm
Signatura: sign. PD GvMax
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
1907
olej na plátně
116 x 116 cm
Signatura: sign. LD monogram KM 07
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
originální tepaný měděný reliéf
centrální část 110 x 47,5 cm
Signatura: sign. na centrální části dole J. Štursa
olej na plátně
68,5 x 55,5 cm
Signatura: sign. LU E. VEITH
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
5 x barevný dřevoryt na ručním papíře
cca 64 x 48 cm
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |