olej, plátno
80 x 140 cm
Signatura: sign. DU I. Ouhel 92
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
email, karton
100 x 70 cm
Signatura: sign. DU v malbě J Válová 80
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
pigment, japan
32,5 x 18,5 cm
Signatura: sign. DU Adriena Šimotová 98
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
pigment, papír
22,2 x 17,6 cm
Signatura: sign. Adriena Šimotová 99
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, deska
53 x 39,5 cm
Signatura: sign. LD M. Šnajdr 86
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kresba, frotáž, koláž, ohořelé papíry, karton
60 x 42 cm
Signatura: sign. na rubu V. Jan 1990
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
tisk z perforovaného plechu 14/60
53 x 75,5 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1989
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
kolorovaná suchá jehla
16,5 x 22,2 cm
Signatura: sign. DU Boštík 198
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
51 x 47 cm
Signatura: sign. DU Boštík 194
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
kolorovaná suchá jehla
22 x 16,5 cm
Signatura: sign. DU Boštík
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akryl, plátno
60 x 50 cm
Signatura: sign. PD Mžyk 87
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
akryl, plátno
50 x 65 cm
Signatura: sign. NU A. Lamr 01
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
serigrafie (autorský tisk)
70 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu E. A. Sýkora 75
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
originální fotografie kolorovaná
30 x 40 cm
Signatura: sign. PD Jan Saudek
Vyvolávací cena: | 43 000 Kč |
originální fotografie
17,5 x 12,5 cm
Signatura: sign. PD p.f. 1964 Ehm
Vyvolávací cena: | 1 200 Kč |
originální fotografie
16 x 11,4
Signatura: sign. PD Sudek, LD 1.9.73
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
originální fotografie
17,3 x 22,5 cm
Signatura: sign. na rubu autorským razítkem Foto M. Hák
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
50. léta 20. s
originální bromostříbrná kontaktní fotografie
8,6 x 28,1 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
50. léta 20. s
originální fotografie
8,3 x 8,3 cm
Signatura: sign. na rubu autorským razítkem Josef Sudek
Vyvolávací cena: | 3 600 Kč |
originální fotografie
13,5 x 8,6 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
originální fotografie
17,3 x 11,7 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
30 x 40 cm
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
50. léta 20. s
olej, plátno
84 x 49,5 cm
Signatura: sign. na rubu Ivan Sobotka
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1947 - 50
olej, plátno
67 x 48 cm
Signatura: sign. na rubu Šlenger.