olej, plátno
99 x 63 cm
Signatura: LD M. Vinař 63
koláž, serigrafie, reliéfní tisk
46,5 x 30 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 76
akvarel
57,5 x 40,5 cm (výřez)
Signatura: LD Vlast Salajka 1987
barevná serigrafie
38 x 30 cm
Signatura: PD Eduard Halberštát
kresba tužkou, kvaš
34 x 12,5 / 52 x 36,5 cm
Signatura: PD Filko-Zavarský
barevný pastel
42 x 59 cm
Signatura: PD Petr Dillenger
barevná litografie 50/73
43 x 29,5 cm
Signatura: PD F. Gross 76
akvarel
40,5 x 31 cm (výřez)
Signatura: PD F. Doubrava
barevný ofset
48 x 33,5 cm
Signatura: PD Daniel Fischer
litografie, akvarel
52,5 x 36 cm
Signatura: PD R. Fila
barevné křídy
35,5 x 25 cm (výřez)
Signatura: PD K Jílek 62
barevná serigrafie
36 x 35,5 cm
Signatura: PD V. Janoušková
barevná serigrafie
44,5 x 34 cm
Signatura: PD Jankovič
80. léta 20. stol.
kovová plastika, dřevo
v. 31,5 cm
45,5 x 29 cm
Signatura: PD Ivan Chatrný
barevné křídy
41 x 57,5 cm
Signatura: PD nečitelná
kombinovaná technika, kancelářské sponky, papír, otisk, kresba tužkou
37,5 x 54 cm
Signatura: PD Č. Kafka
litografie
40 x 26 cm
Signatura: PD Junek
litografie 87/200
24,5 x 24 cm
Signatura: UD Vlad Suchánek
autorské razítko
2,5 x 5,5 / 54 x 38 cm
Signatura: PD monogram JHK
koláž
54 x 38 cm
Signatura: PD Eva Kmentová
barevná litografie
53,5 x 26 cm
Signatura: PD A. Klimo
barevná litografie 10/200
19 x 13,5 cm
Signatura: UD K. Oberthor 89
36,5 x 25 cm
Signatura: PD M. Kern