kresba kuličkovým perem
19 x 16 cm
Signatura: neznačeno
fotografie
18 x 15 cm
Signatura: na rubu V. Kordoš
fotografie
17,5 x 15 cm
Signatura: na rubu V. Kordoš
fotografie
17,5 x 15 cm
Signatura: na rubu V. Kordoš
kresba perem
12,5 x 12 cm
Signatura: LD Tóth Dezider, PD 1974
22 x 18,5 cm
Signatura: PD Fuksa
lept 16/30
26 x 20,5 cm
Signatura: PD Fuksa
frotáž, grafit, pastel
51 x 36 cm
Signatura: PD Klára Bočkayová 1981
akvarel, papír
37,5 x 56,5 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 91
dřevoryt 2/25
30 x 52,5 cm
Signatura: UD I Štubňa (autorské razítko?), LD 1969
kresba kuličkovým perem
10,5 x 13
Signatura: PD Adamčiak
fotografie
17,5 x 15 cm
Signatura: na rubu V. Kordoš
olej, lepenka
34 x 42 cm
Signatura: PD M. Stolfa 89
1. pol. 70. let 20. stol.
kombinovaná technika, papír
42 x 30 cm
Signatura: na rubu M. Knížák
barevný ofset
46 x 39,5 cm
Signatura: PD D. Fischer 76
barevný dřevoryt 5/30
60 x 45 cm
Signatura: PD Marček
frotáž, grafit
48 x 63,5 cm
Signatura: na rubu Klára Bočkayová 1980
kombinovaná technika, tepera, karton
48 x 63 cm (výřez)
Signatura: PD M. Rittstein 96
fotografie, papír na kartonu
14,5 x 18,5 cm
Signatura: PD na kartonu Táňa Hojčová
serigrafie 13/70
32 x 22,5 cm
Signatura: PD Št. Belohradský - 1973
kombinovaná technika, akvarel, pastel
70 x 100 cm
barevný ofset
46 x 39,5 cm
Signatura: PD D. Fischer 76
objekt, lepenka, sklo, lepící páska
30 x 23 x 5 cm
Signatura: uvnitř dole na štítku Kafka 78, monogram Č. K. u dedikace
tisk 43/50
43 x 22 cm
Signatura: viz popis