12 x 20 cm
Signatura: PD Michal
17,5 x 18 cm
Signatura: PD Jaroslava Pešicová 79
16 x 11,5 cm
Signatura: PD J. Pileček 78
tempera, kvaš, karton
48 x 77 cm
Signatura: PD V. Hložník 77
barevná litografie
21,5 x 13,5 cm
Signatura: UD L. J. Kašpar, monogram K v tisku
1. pol. 70. let 20. stol.
olej, plátno
169 x 151,5 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Ouhel
9 x litografie
4,5 x 14 / 18,5 x 13,5 cm
Signatura: neznačeno
barevný lept 70/170
16 x 12 cm
Signatura: UD Pavel Sukdolák
barevná litografie
15,5 x 11,5 cm
Signatura: UD J. Šerých 95
1968-1972
akryl, plátno
180 x 220 cm
Signatura: LD Endre Nemes 1968-72
barevný lept 70/170
15,5 x 12 cm
Signatura: PD Karel Demel 94
barevný lept 70/170
15,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Istler 94
kombinovaná technika, olej, karton, dřevěná deska
52 x 54,5 cm
Signatura: na rubu Pavla Mautnerová 1979
barevný lept 70/170
11,5 x 11,5 cm
Signatura: UD L. Kuklík 1994
barevný lept 70/170
16 x 12 cm
Signatura: UD Hořánek
1921/1974
kovová plastika, hřeby 3462/5000
v. 10 cm
Signatura: nahoře Man Ray
barevná litografie
15,5 x 11,5 cm
Signatura: UD Jiří Bouda 95
lept 75/100
15,5 x 9,5 cm
Signatura: PD Hana Čápová 89
1892
kombinovaná technika, lepenka
37,5 x 51 cm
Signatura: UD L. Marold 1892
15,5 x 12 cm
Signatura: neznačeno
8 x 6 cm
Signatura: neznačeno
1980, 1978
2 x barevný linoryt
16 x 16 / 18 x 10 cm
Signatura: LD Houra 80, PD Houra 78, 2 x D monogram MH v tisku
2 x dřevoryt
17 x 10 / 10 x 7,5 cm
Signatura: UD Dalibor Chatrný 65, D. Chatrný 65
2 x dřevoryt
17 x 9 / 8,5 x 6 cm
Signatura: 2 x PD Zd. Mézl