suchá jehla, akvatinta
19,5 x 18 cm
Signatura: PD Emil Filla, LD monogram E.F. v tisku
barevná litografie, autorský tisk
20 x 14 cm
Signatura: PD J. Šerých 93
barevný lept, autorský tisk
18,5 x 13,5 cm
Signatura: PD J. Šerých 90
27 x 20,5 cm
Signatura: PD A. Lamr
8 x 18,5 cm
Signatura: UD F. Cundrla
4 x kovová matrice
36 x 75 cm
suchá jehla, autorský tisk, ruční papír
35 x 23,5 cm
Signatura: PD monogram J. J. 68
kolážová grafika, reliéfní tisk, ruční papír
45,5 x 41 cm
Signatura: UD Dalibor Chatrný 1966
47 x 32 cm
Signatura: PD D. Chatrný 66.
olej, sololit
37 x 26,5 cm
Signatura: LD F. Engelmüller 1930
barevné vernis mou, autorský tisk
22 x 15,5 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 94
litografie
38 x 47,5 cm
Signatura: PD Rudolf Němec 77
dřevěná kolorovaná plastika
v. 68 cm
Signatura: zespodu na podstavci Vlad. Preclík 74
barevná akvatinta 28/100
41 x 42,5 cm
Signatura: PD Čepelák 1987
barevná akvatinta 36/100
43 x 36 cm
Signatura: PD Čepelák 1987
1918
olej, lepenka
22 x 33,5 cm
Signatura: PD Rom. Havelka 1918
barevná fotografie
30,5 x 33 cm
Signatura: PD Jan Saudek, December 25, 1901
2 x olověný reliéf
26 x 15 / /25,5 x 15 cm
Signatura: 2 x na rubu O. Zoubek
barevná fotografie
23 x 18 cm
Signatura: PD Jan Saudek, PN November 8, 1880
kombinovaná technika, tempera, tužka, tisk
53 x 29,5 cm
Signatura: UD Jankovič 72
kolorovaná fotografie
24 x 18 cm
Signatura: PD Jan Saudek, PU October 1, 1901
barevná litografie 6/6
62 x 46 cm
Signatura: PD Milan Grygar 1979
30. léta 20. stol.
akvarel, karton
25 x 38,5 cm (výřez)
Signatura: PD monogram W. N.
2 x suchá jehla (2/50, 4/50)
7,5 x 10,5 / 7,5 x 10 cm
Signatura: UD / PD V Komárek