monotyp, akvarel
26 x 31 cm
Signatura: neznačeno, PD VIII. 60
48 x 34,5 cm
Signatura: na rubu M. Knížák, LN 1974 a autorské razítko Knizak
1963-1974
kresba tužkou, akvarel
48 x 34,5 cm
Signatura: na rubu M. Knížák, PN 1963-74 a autorské razítko Knizak
15 x 16 cm
Signatura: LD J Bauer
1974-1975
kresba tužkou, akvarel
34,5 x 48 cm
Signatura: na rubu M. Knížák, UP 1974-5 a autorské razítko Knizak
1974-1975
kresba tužkou, akvarel
34,5 x 48 cm
15 x 11 cm
Signatura: PD Josef Hodek
1974-1975
kresba tužkou, akvarel
34,5 x 48 cm
lept 7/25
49,5 x 60 cm
Signatura: PD monogram P. N. 10. 1. 1971
18 x 6,5 cm
Signatura: PD K Svolinský, LD monogram KS v tisku
dřevoryt, akvarel 3/200
15 x 22 cm
Signatura: PD Florian
barevná serigrafie
54 x 38 cm (list)
Signatura: PD Tóth Dezider
reliéfní tisk, tužka
52 x 33 cm
Signatura: PN Bartusz 76
2004
barevná litografie 54/100
38 x 52,5 cm
Signatura: PD František Matoušek 2004
olej, lepenka
20,5 x 20,5 cm
Signatura: PD monogram HV. 41.
barevná serigrafie
45 x 31,5 cm
Signatura: PD Rudolf Sikora
2012
barevná serigrafie 15/40
69 x 49,5 cm
Signatura: PD Špaňhel 2012, LD monogram JŠ 2012 v tisku
olej, lepenka
18 x 24,5 cm
Signatura: PD nečitelná
barevný lept 42/75
42 x 27,5 cm
Signatura: PD Oldřich Kulhánek 1972
43 x 33,5 cm
Signatura: PD Puchnarová
litografie
23 x 17 cm
Signatura: PD nečitelná
kombinovaná technika, koláž, tisk
37,5 x 21,5 cm
Signatura: PD Karel Trinkewitz
akvarel
17 x 22 cm (výřez)
Signatura: PD Klimeš
2010
barevná litografie
37,5 x 48,5 cm
Signatura: UD Načeradský 2010