olej, plátno
92 x 130 cm
Signatura: LD K. Schadt
barevná serigrafie, tužka, podlepené okno v papíru
20,5 x 30 cm
Signatura: PU D. Fischer v okně v papíru
tisk
28,5 x 40 cm
Signatura: PN Jankovič 73
1858
olej, plátno
80 x 95 cm
Signatura: PD E. Reidlinger(?) 1858
tisk
36,5 x 29 cm
Signatura: LU Jankovič 73
tisk
28 x 40 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
52 x 76 cm
Signatura: PD V Malý
tisk
28 x 35,5 cm
Signatura: PD monogram J - 74 v tisku
tisk
39 x 29,5 cm
Signatura: PD Jankovič 74 v tisku
akvarel
23 x 29 cm (výřez)
Signatura: LD J. Holub 1929 únor
tisk
28 x 35,5 cm
Signatura: PU Jankovič 74 v tisku
litografie
18,5 x 17 cm
Signatura: UD K Beneš 86
tisk
35,5 x 28 cm
Signatura: LN Jankovič 74 v tisku
tisk
34,5 x 27 cm
litografie
21 x 14,5 cm
Signatura: UD K Beneš 80
tisk
40,5 x 28,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk
34 x 28,5 cm
Signatura: UD Jankovič 74 v tisku
barevná serigrafie
19 x 26 cm
Signatura: UD Jankovič
olej, plátno
79,5 x 58 cm
Signatura: PD Iványi Grünwald Béla
tisk, autorský tisk 56/60
20 x 30 cm
Signatura: PD Belvisi, LD Belvisi v tisku
pastel, uhel, krycí křída, karton
49,5 x 34 cm (výřez)
Signatura: PD Mednianszky
tisk, autorský tisk 51/60
38 x 57,5 cm
Signatura: PD Belvisi
barevná litografie, autorský tisk
60 x 40 cm
Signatura: PD Daniel Lanoux
barevný ofset
29 x 21 cm
Signatura: na rubu Rudolf Sikora