2004
barevná litografie
76 x 60 cm
Signatura: PD Jakub Špaňhel 2004
barevná litografie 26/500
27 x 46 cm
Signatura: PD Vlast. Rada
akvarel
56 x 73 cm
Signatura: PD K. Souček 80
barevná litografie
46,5 x 36 cm
Signatura: PD Dali, LD slepotiskové razítko Dali
barevná litografie 1041/2000
41,5 x 32,5 cm
bronzová plastika, autorský odlitek
v. 29 cm
barevná litografie 90/100
43,5 x 36 cm
Signatura: PD Andy Warhol v tisku
barevná litografie 81/100
36,5 x 36,5 cm
olej, plátno
160 x 200 cm
Signatura: PD M. Kunc 82
barevný pastel
38 x 30 cm
Signatura: na rubu autorské razítko C. Marková - Kyjov -
2003
olej, plátno
60 x 90 cm
Signatura: na rubu 2003 Jakub Špaňhel
44 x 32 cm
Signatura: PD nečitelná 38
muchláž
28,5 x 39 cm
Signatura: PD J. Kolář 80
dřevoryt 9/25
29 x 18,5 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
lept, suchá jehla
19 x 17,5 cm
Signatura: UD Bystřický 91
akvarel, tužka
20,5 x 13 cm
Signatura: PD V Hejna
2010
barevný pastel, tužka
51 x 35 cm
Signatura: na rubu K. Malich 2010.Y.
53 x 28,5 cm
Signatura: LD V Hejna, LN monogram VH.
akvarel, fix, pastel
21,5 x 31 cm
Signatura: PD Bape
kombinovaná technika, ruční papír
56,5 x 76 cm
Signatura: PD monogram D. 89
tempera, barevný fix, tuš
32,5 x 25 cm
Signatura: PD Prchal 78, na rubu u dedikace Josef
olej, karton
50 x 39 cm
Signatura: na rubu Vl. Mirvald
barevný dřevoryt 1/200
35 x 23 cm
Signatura: PD J Kodym - 1974
2017
akvarel, tuš, ruční papír
24 x 20 cm (výřez)
Signatura: PD V. Pivovarov, LD 2017