2018
kovová plastika
v. 30 cm
Signatura: zespodu Lukáš Rais 2018
skleněná plastika
v. 13 cm
Signatura: monogram 20/8 RB
barevná litografie, ruční papír 8/10
39 x 20 cm
Signatura: PD Michal Ranný 71
22,5 x 17 cm
Signatura: PD Em. Ranný 1968-
akvarel, kresba perem, papír na kartonu
10 x 13,5 cm
Signatura: neznačeno, PD 5. II. 71.
2017
plastika, epoxid, dřevo
v. 43 cm
Signatura: zespodu na podstavci Nesnídal 2017
akvarel, tužka, ruční papír
30 x 20,5 cm
Signatura: neznačeno, UD 2. III. 87
2003
akryl, plátno
80 x 100 cm
Signatura: na rubu 2003 / Štych
akvarel, kresba perem
21 x 29,5 cm
Signatura: neznačeno, UD 21. XI. 87
akvarel
17,5 x 10 cm
Signatura: neznačeno, UD 2. 12.
2017
70 x 90 cm
Signatura: na rubu Kamila Najbrtová 2017
akvarel, tužka, ruční papír
21 x 26,5 cm
Signatura: neznačeno, UD 14. III. 86
akvarel
24 x 22,5 cm
Signatura: neznačeno, na rubu 26. 11. 79
akvarel, kresba perem
10 x 19,5 cm
Signatura: neznačeno, PD 9. II. 77
2015
olej, akryl, plátno
100 x 75 cm
Signatura: PD J. Šorm 2015, na rubu J. Šorm
2017
akryl, plátno
80 x 80 cm
Signatura: UD Skalník 2017, na rubu na blindrámu Joska Skalník
23 x 21,5 cm
Signatura: PD Em. Ranný 1977
kombinovaná technika, pastel, tuš, tužka
20 x 20,5 cm
Signatura: na rubu Steklík
fotografie, plátno
85 x 60 cm
Signatura: na rubu Bálková
25 x 31 cm
Signatura: neznačeno
barevný ofset, autorský tisk 29/32
40,5 x 31 cm
Signatura: PD D. Fischer 79
2004
tisk, autorský tisk 1-5
28 x 41 cm
Signatura: PD Baláž 04
frotáž
49,5 x 65 cm
Signatura: na rubu Klára Bočkayová 1980
38 x 26 cm
Signatura: na rubu 1982 / Klára Bočkayová