akryl, plátno / kresba tuší, akvarel / kresba tuší
70 x 70/26 x 14/29 x 21 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1990 / UD Jan Kubíček 1988-90 / PD Jan Kubíček
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
optický reliéf, tempera, papír
90 x 83 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Hilmar
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
akryl, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Winiarski 77
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
akryl, plátno
45 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Milan Grygar 1991
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1995-1997
objekt, akryl, epoxid, dřevo
110 x 132 x 24 cm
Signatura: sign. F. Kyncl / 1995-7
lepenková trubka, textil, barva, plexi box
v. 92 cm
Signatura: sign. D 1974 S. Filko, M. Laky, J. Zavarský
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
2007
kombinovaná technika, asambláž, malba, písky, plexi
102 x 102 cm
Signatura: sign. na rubu Dlouhý 2007
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
2015-2018
olej, plátno
110 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Merta 2015 - 2018
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
2016
asambláž, dřevěné desky, kov, kresba tužkou
150 x 108 cm
Signatura: sign. na rubu Kolíbal 2016
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
150 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Kokolia 1992
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
2008 - 2009
akryl, plátno
195 x 430 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Merta 2008 - 2009
kombinovaná technika, akryl, plátno
63 x 108 cm
Signatura: sign. na rubu Dokoupil 2001
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
2015
kombinovaná technika, akryl, plátno, deska
130 x 130 cm
Signatura: sign. PD Edas, na rubu na autorských štítcích Eduard Ovčáček 2015, E. Ovčáček
olej, plátno
205 x 130 cm
Signatura: sign. LD M. Kunc 1982
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
2003
asambláž, plech, olej, dřevěná deska
64 x 53 cm
Signatura: sign. na rubu R. Fila 03
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
2007
perforované plechy, laky, deska, autorský rám
45 x 61 cm
Signatura: sign. na rubu Alena Kučerová 2007
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
2007
objekt, polyuretan
v. 158 cm
Signatura: sign. zespodu Kryštof Kintera 2007
Vyvolávací cena: | 420 000 Kč |
62 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda 2/84
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
před 1650
olej, plátno
82,5 x 63,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
kolem 1909
akvarel, tempera, kvaš, karton
61 x 46 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, sololit
37 x 26,5 cm
Signatura: sign. LD F. Engelmüller 1930
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
37 x 30 cm
Signatura: sign. LD B. Havránek
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, dřevěná deska
31,5 x 81,5 cm
Signatura: sign. LD B. Knüpfer
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
78 x 53 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |