18 x 13,5 cm
Signatura: PD Jar Dobrovolský
21 x 16,5 cm
Signatura: PD Jar Dobrovolský
olej, tempera, lepenka
45 x 55 cm
Signatura: PD Vaca
28 x 18,5 cm
Signatura: PD Jar Dobrovolský
20,5 x 17 cm
Signatura: PD Jar Dobrovolský
kresba tuší, karton
30 x 44 cm
Signatura: PD P. Kotík 47
kombinovaná technika, asambláž, deska
100 x 50 cm
Signatura: PD I. Vožniaková 1999
20 x 15,5 cm
Signatura: PD Jar. Dobrovolský, LD monogram JD v tisku
litografie
20 x 23 cm
Signatura: PD O. Blažíček 1939 v tisku
litografie
19,5 x 16 cm
Signatura: LD O. Blažíček 1939 v tisku
40 x 25 cm (výřez)
Signatura: PD monogram JK 1958
barevná litografie
23,5 x 20 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
16,5 x 21 cm
Signatura: LD Rom. Havelka v tisku
kombinovaná technika, olej, písky, plátno
65 x 65 cm
Signatura: UD Z. Höhmová 96
barevná litografie
20 x 15 cm
barevná litografie
24 x 21 cm
Signatura: LD F. Hoplíček v tisku
olej, sololit
39,5 x 39,5 cm
Signatura: PD Chaba 78
barevná litografie
26 x 21 cm
Signatura: PD F. Hoplíček v tisku
barevná litografie
16 x 22,5 cm
Signatura: PD Jambor v tisku
porcelánový talíř 2960/4000
22 cm
Signatura: P dalí v tisku
olej, plátno
60 x 74,5 cm (výřez)
Signatura: PD Fr. Myslivec, na rubu Fr. Myslivec a autorské razítko
litografie
16 x 20 cm
Signatura: PD Hubert Kovařík 39 v tisku
barevná litografie
23 x 18 cm
Signatura: LD J Koudelka v tisku
litografie
18 x 13 cm
Signatura: LD S. Krátký v tisku