1951
olej, plátno
100 x 81 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 51
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
akvarel, tužka
12 x 11,5 cm
Signatura: sign. PD Štyrský 1920
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, malířská lepenka
32 x 40 cm
Signatura: sign. PN V. Beneš
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
barevný pastel, ruční papír na kartonu
48,5 x 63 cm
Signatura: sign. LN K. Černý Š 57
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
49 x 38 cm
Signatura: sign. PD J. Gessler
olej, plátno
65 x 50,5 cm
Signatura: sign. PN V. Sychra 40
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, lepenka
37 x 55 cm
Signatura: sign. PN Mertlík 43
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
65 x 75 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 75
61 x 45,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PU Kars, LD 1928
linoryt, akvarel
19,5 x 22 cm
Signatura: sign. PD V Špála 35
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, kvaš
48 x 35 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Vilém Nowak
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
pastel, tužka, papír
30 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD Anna Haskel, LD 4/2 34
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
pastel, kuličkové pero, perforace, ruční papír
20,5 x 29 cm
Signatura: sign. PD Zemánková
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, papír
45 x 61 cm
Signatura: sign. LU monogram C. M.
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1952
59,5 x 42,5 cm
Signatura: sign. LU monogram C. M. 7. 2. 52
olej, lepenka
50 x 40 cm
Signatura: sign. PD monogram CM
olej, plátno
60 x 95 cm
Signatura: sign. datováno PD 19. 10. 1975
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, sololit
22 x 46 cm
Signatura: sign. PD Beneš, na rubu Vlastimil Beneš MCMLXIII
olej, sololit
29 x 35 cm
Signatura: sign. UD Valter 1982, na rubu Valter Karel
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1952
40 x 52 cm
Signatura: sign. PD Malich 52
olej, tempera, lepenka
53 x 40 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 67
olej, sololit
62 x 87,5 cm
Signatura: sign. LD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
1951
kresba tuší, papír č. 87
24,5 x 19 cm
Signatura: neznačeno
1951
kresba tuší, papír č. 97
24,5 x 19 cm
Signatura: neznačeno