kvaš, černý papír
13 x 17,5 cm
Signatura: UD monogram FH 24. VIII. 64
barevný pastel
23,5 x 32,5 cm
Signatura: na rubu Daisy Mrázková 91
barevný pastel
23,5 x 32,5 cm
originální fotografie
23,5 x 18 cm
Signatura: na rubu Valter Karel / 1936 Valter K
originální fotografie
23,5 x 18 cm
Signatura: na rubu Karel Valter / 1936
barevný tisk
28,5 x 20 cm (list)
Signatura: na rubu monogram K. M.
2006
38,5 x 20 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Jebavý 06
suchá jehla, strukturální grafika
16 x 16 cm
Signatura: PD Puchnarová 66
art protis
110 x 160 cm
Signatura: na štítku na rubu Sylva Řepková 1965 v tisku
kombinovaná technika, karton na papíru
16,5 x 22 cm
Signatura: PD Puchnarová 63 na podložce
patinovaná sádrová plastika
v. 15 / 19,5 cm
Signatura: zespodu monogram J. B. 20. III. 1977
akvarel, karton
44,5 x 32,5 cm
Signatura: na rubu razítko pozůstalosti autora
lept, akvatinta 11/50
14,5 x 10 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 46
20. léta 20. stol.
47,5 x 68,5 cm (výřez)
12 x 7 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 46
serigrafie 23/35
40 x 40 cm
Signatura: PD R. Valenta 79
2003
počítačová grafika, autorský tisk
25 x 25 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 2003
olej, plátno
45 x 55,5 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda
2003
25,5 x 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 2003
2002
25,5 x 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 02
1920/1946
1 x dřevoryt / 32 x dřevoryt, akvarel
7,5 x 5,5 / 8 x 6 cm
Signatura: Josefa Váchala v tisku na úvodní straně (poslední foto)
litografie s podtiskem
7,5 x 6 cm
Signatura: PD M Švabinský
2002
31 x 13 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 02
2002
31,5 x 13 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 2002