barevná litografie 44/80
37,5 x 54 cm
Signatura: PD A Born
25,5 x 30,5 cm
Signatura: PD Jar. Vodrážka
25 x 21,5 cm
Signatura: PD Kameník, LD monogram v tisku
olej, plátno
69,5 x 60 cm
Signatura: na rubu na štítku Kryl
původní dřevoryt
17,5 x 12 cm
Signatura: LD monogram KS v tisku
tisk, ruční papír
32 x 25,5 cm
Signatura: PD M Švabinský 1930 v tisku, LD Max Švabinský del v tisku
monotyp 23/49
29 x 41,5 cm
Signatura: D Kokolia 88
olej, plátno
44,5 x 35 cm
Signatura: PN F. R. Dragoun 1958
barevné křídy
28,5 x 38,5 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
2008
mezzotinta 58/100
21 x 14,5 cm
Signatura: PD Augustovič 08, na rubu Augustovič 08
2009
barevná litografie, autorský tisk
18 x 29 cm
Signatura: PD J. Valečka / 2009
kombinovaná technika, pastel, tuš
29 x 11 cm
Signatura: PD Matal 85
15 x 21 cm
Signatura: PD J. Valečka
mezzotinta 5/100
11,5 x 10,5 cm
Signatura: D Augustovič 97
barevná litografie 71/110
16 x 12 cm
Signatura: PD Jiří Slíva
olej, plátno
45 x 38 cm
Signatura: UD M. Netík 80, na rubu na štítku Mir. Netík
2009
mezzotinta 21/100
13 x 9,5 cm
Signatura: UD Augustovič 09
barevná litografie 51/110
15 x 10,5 cm
Signatura: PD Jiří Slíva
1907
akvarel, karton
29 x 41,5 cm
Signatura: LD Jambor 5. X. 07
mezzotinta 52/100
15 x 8,5 cm
Signatura: PD R. Brun, UD 2001
2006
barevná litografie 19/100
15 x 21 cm
Signatura: PD Petr Ptáček 2006
akryl, plátno
35,5 x 38,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 90, na rubu A. Lamr 90
2006
barevná litografie 19/100
15 x 21 cm
2006
barevná litografie 19/100
15 x 21 cm