3 x linoryt, obálka barevný linoryt, č. 12206
28 x 20, / 20 x 11 cm
Signatura: neznačeno
13,5 x 8,5 cm
Signatura: PD Reynek
11,5 x 8 cm
Signatura: PD Reynek
litografie 209/500
13 x 16,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
vernis mou, papír na lepence
15 x 18,5 cm
Signatura: PD Josef Vaic
kombinovaná technika, papír na kartonu
19 x 11 cm
suchá jehla 17/20
10,5 x 8 cm
Signatura: PD A Rainer, na rubu autorské razítko
8 x 7 cm
Signatura: PD J. Jíra 91
serigrafie 103/125
85 x 53,5 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 81
barevná litografie
9,5 x 7,5 cm
Signatura: D Sklenář 81
barevná litografie
7,5 x 9,5 cm
Signatura: LD Liesler 1959
50. až 60. léta 20. stol.
skleněná plastika, tavené sklo, pískované
v. v. 33 cm
barevná litografie
10,5 x 6 cm
Signatura: UD Liesler 59
11,5 x 7 cm
Signatura: PD Foltýn 48
patinovaná sádrová plastika
v. 15 / 19,5 cm
Signatura: zespodu monogram J. B.
20. léta 20. stol.
47,5 x 68,5 cm (výřez)
10,5 x 8,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
barevná litografie, papír na kartonu
20 x 20 cm
Signatura: PD Zdenek Fuksa 69
lept 63/100
11 x 9,5 cm
Signatura: PD J. Pileček 90
bronzová plastika
v. 40 cm
litografie, ruční papír
20,5 x 14 cm
Signatura: LD Ota Janeček, PD Janeček v tisku
kolem 1915
24 x 17 cm
Signatura: neznačeno
11,5 x 8,5 cm
Signatura: PD Istler 98
barevná litografie 73/80
16 x 8 cm
Signatura: PD J. Šerých 86