kresba tuší, akvarel, pastel
20,5 x 28 cm
Signatura: PD Vlasta Švejdová
16 x 11 cm
Signatura: PD V. KOtasová
litografie 98/270
20,5 x 20 cm
Signatura: PD V. Tesař 76
5,5 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
2 x lept
20 x 27,5 / 19,5 x 28 cmcm
Signatura: 2 x PD L. Dvořáček
barevná litografie 11/200
33 x 23,5 cm
Signatura: PD Viera Gergelová, UD 1988
7 x litografie 20/200
27,5 x 40,5 cm
Signatura: 7 x PD Libuše Vojtková 75
1952
26,5 x 41 cm
Signatura: PD D. Chatrný 52
41 x 36 cm
Signatura: PD monogram R. B.
lept, vykrývané saze
32 x 39 cm
Signatura: PD Ille 64
akvarel
43 x 30 cm
Signatura: PD nečitelný monogram 63
21 x 29,5 cm
Signatura: PD F Doubrava
4 x linoryt (2 x autorský tisk, 7/20)
21 x 20,5 / 48 x 23 cm
Signatura: 4 x PD nečitelná
barevný linoryt, autorský tisk
26,5 x 18 cm
Signatura: PD V. Vaculka 76
kresba tuší, pastel
29,5 x 29,5 cm
Signatura: LD Marie Plotěná
16 x dřevoryt
15,5 x 7 / 20,5 x 13,5 cm
Signatura: vše dole různě
12 x reprodukce
27 x 20,5 / 27 x 13,5 cm
Signatura: 12 x Židlický v tisku
1954
2 x lept, autorský tisk
13,5 x 19,5 / 13,5 x 19,5 cm
Signatura: PD Miloš Slezák 1954, Vojtěch Štolfa 54
4 x linoryt 38/100
34,5 x 21,5 / 41 x 27 cm
Signatura: 4 x PD Věra Fridrichová , monogram VF v tisku
1972, 1975, 1974
2 x barevný linoryt, 2 x linoryt (27/200)
8,5 x 8,5 / 13,5 x 10 cm
Signatura: 4 x D Vaculka (72, 72, 75, 74)
lept 1/20
39 x 49,5 cm
Signatura: PD Miloš Urbásek 1966
34 x 27,5 cm
Signatura: PD J. Váchal 46, monogram J. V. 46 v tisku
1972/1973
9 x zinkografie 31/40
9 ks 24 x 16 cm
Signatura: 9 x PD monogram ZS, Z. Sion (72) v tisku
suchá jehla 23/30
14,5 x 11 cm
Signatura: UD Emanuel Ranný