tisk z perforovaného plechu 29/60
18,5 x 24 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 1977
barevná litografie 29/60
20,5 x 16 cm
Signatura: UD Vlad Suchánek
barevná litografie 162/200
19 x 12 cm
Signatura: PD nečitelná 76
kresba tuší, tužka
20 x 16 cm
Signatura: na rubu autorské razítko
14 x ilustrace, ruční papír
28 x 20 cm
Signatura: neznačeno
15 x linoryt
28 x 21 cm
Signatura: neznačeno
25 x 37,5 cm
Signatura: PD A. Gabánková-Laníková 1950
37 x 27 cm
Signatura: PD C Marková 91
suchá jehla, mezzotinta, materiálový tisk 1/20
18,5 x 15 cm
Signatura: PD Volhelmová L. 98
16 x ofset
20 x 14 cm
Signatura: 12 x různě v tisku
38 x 28 cm
Signatura: PD C Marková 90.
barevná litografie 19/50
19,5 x 14 cm
Signatura: PD Stanislav Holý
21 x 14,5 cm
Signatura: LD Janoušek 66
2 x barevný lept (99/200, 152/200)
8 x 6 / 6,5 x 4,5 cm
Signatura: PD K. Zeman, UD Karel Zeman
barevný pastel
29 x 19 cm
Signatura: UD C Marková 92.
1998, 1999
2 x barevná litografie 68/120
2 ks 5 x 3,5 cm
Signatura: 2 x D Marina Richter (1998, 1999)
kresba uhlem
28 x 19 cm
Signatura: PD C. Marková 92.
2010, 2009
2 x lept 24/120
2 ks 5 x 3,5 cm
Signatura: 2 x PD Hana Čápová (2010, 2009)
akvarel
15 x 17 cm
Signatura: LD Seydl
litografie
25 x 18 cm
Signatura: PD M Švabinský v tisku
28 x 20 cm
Signatura: PD 89. C. Marková
kresba uhlem
18 x 23 cm
Signatura: PD C. Marková 92.
1907/1908
14 x 12 cm
Signatura: LD Z. Braunerová
barevná litografie 1/25
13 x 7 cm
Signatura: PD Bím