suchá jehla 20/60
19,5 x 11 cm
Signatura: UD V Komárek
olej, lepenka
30,5 x 40,5 cm
Signatura: LD O. Blažíček 1925
olej, karton
40 x 51 cm
Signatura: LD O. Blažíček
barevná sucha jehla 29/60
9,5 x 10 cm
Signatura: PD Naděžda Plíšková 1978
1977-1978
lept 29/60
24,5 x 19 cm
Signatura: PD Puchnarová 1977-8
suchá jehla 29/60
13 x 16,5 cm
Signatura: PD Sendlerová 78
1918
olej, plátno
90 x 75 cm
Signatura: LD Holub 918
lept, akvatinta 29/50
15,5 x 11,5 cm
Signatura: PD P. Čampulka 81
kombinovaná grafická technika 29/60
19,5 x 15,5 cm
Signatura: PD Eva Prokopová 1979
barevná akvatinta
33 x 20,5 cm
Signatura: PD Vojt Preissig
barevný lept, II. stav 29/60
15 x 11,5 cm
Signatura: UD Věruna Melčáková-Juneková 1979
litografie 20/60
25,5 x 16 cm
Signatura: PD Igor Rumanský 1979
olej, plátno
55,5 x 68,5 cm
Signatura: PD C. Markó
lept 29/60
16 x 10,5 cm
Signatura: PD Stano Dusík 1980
1636
15 x 12,5 cm
Signatura: UD Rembrandt 1636 v tisku
barevný lept 48/60
19,5 x 11 cm
Signatura: UD Kamila Štanclová 1977
lept 29/60
15,5 x 10 cm
Signatura: PD Istler 45
2018
asambláž, barvy, deska
200 x 87 cm
Signatura: na rubu 2018 / Jiří Černický + Ladislav Vondrák
20 x 16 cm
Signatura: PD Havlíček 78
2009
asambláž, guma, písek, autorský rám
50 x 50 cm
Signatura: na rubu na štítku Wojnar 2009
15 x 10,5 cm
Signatura: PD I. Kantůrková 1980
15,5 x 11 cm
Signatura: PD Tomáš Švéda 78
kombinovaná technika, provaz, deska, autorská adjustace
127 x 99 cm
Signatura: na rubu autorské reliéfní razítko Přibyl 1977
18,5 x 13,5 cm
Signatura: PD E Bednářová 79