2006
barevná litografie 19/100
15 x 21 cm
Signatura: PD Petr Ptáček 2006
2006
barevná litografie 19/100
15 x 21 cm
1954
olej, karton
18 x 21,5 cm
Signatura: PD Aleš Černý 54, na rubu 1954 Aleš černý
akvarel
21 x 29,5 cm
Signatura: PD Načeradský 91
akvarel
29,5 x 21 cm
Signatura: LD Načeradský 92
akvarel
29,5 x 21 cm
Signatura: UN Načeradský 98
2018
barevná litografie, autorský tisk
9 x 13 cm
Signatura: PN Jana Lomová, PD 2018
olej, lepenka
24 x 18 cm
Signatura: LD Jánuš Kubíček 1959
barevná litografie 23/160
13 x 8,5 cm
Signatura: UD Bím 93