42 x 30 cm
Signatura: PD 22. 2. 65 monogram CM.
kombinovaná technika, tisk z výšky, tisk, papír na papíře
32,5 x 24,5 cm
Signatura: PD Karel Trinkewitz
lept, strukturální grafika
21,5 x 13,5 / 54 x 38 cm
Signatura: PD V. Zykmund 76
39,5 x 32 cm
Signatura: PD Juraj Meliš
lept, autorský tisk
43 x 33 cm
Signatura: PD Marie Filippovová 1974
lept 34/70
39,5 x 27,5 cm
Signatura: PD Adéla Matasová 76
39 x 26 cm
Signatura: PD J. Moldřík
akvarel, tuš
31 x 17 cm
Signatura: LD Neprakta
tisk
54 x 38 cm
Signatura: PD Mlynárčik 76, Alex Mlynárčik v tisku
barevná litografie 23/100
30 x 10 cm
Signatura: UD K. Oberthor 72
barevná serigrafie
54 x 38 cm
Signatura: PD Tóth Dezider
16 x 16 / 50,5 x 32 cm
Signatura: PD Miroslava Zychová
barevná serigrafie
48,5 x 33 cm
Signatura: PD Mžyk Josef
olej, plátno
78 x 58 cm
Signatura: na rubu Süsser 1936
barevná serigrafie
52 x 36 cm
Signatura: PD Vl. Preclík
tisk z perforovaného plechu
32,5 x 48,5 cm
Signatura: PD Alena Kučerová
barevná litografie 57/100
24 x 16,5 cm
Signatura: PD F. Gross
32 x 38 cm
Signatura: PD Naděžda Plíšková 1973
mezzotinta 18/69
20 x 31 / 50 x 37,5 cm
Signatura: PD Jaroslava Pešicová 1976
barevná serigrafie
35 x 42,5 cm
Signatura: PD Milan Paštéka
barevná serigrafie
50 x 32 cm
Signatura: UD E. Ovčáček
grafický list
21,5 x 13 / 54 x 38 cm
Signatura: PD Rudolf Němec 76
kresba perem
53,5 x 38 cm
Signatura: PD Načeradský, LD 12. 9. 1976
litografie
33,5 x 44,5 cm
Signatura: PD Milena Šoltészová 1976