barevná litografie
20,5 x 25 cm
Signatura: PN Sklenář
27 x 22 cm
Signatura: PD C Marková 92., na rubu 8. 7. 92
lept 63/72
12,5 x 17 cm
Signatura: PD Mžyk J. 87
15,5 x 22,5 cm
Signatura: UD C. Marková, PD C. Marková
litografie
12,5 x 9 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
litografie
8,5 x 13 cm
Signatura: PD F. Gross 61
12 x 7,5 cm
Signatura: PD C. Bouda
1917
kovová plaketa
16,5 x 15 cm
Signatura: PD Polák 17
13,7 x 8,5 cm
Signatura: PD Reynek
lept 47/50
8,5 x 12,5 cm
Signatura: PD J. Pileček 99
plaketa, písky, pojivo
19 x 20 cm
Signatura: PD M. Knobloch
1954
akvarel, kresba perem
15 x 10 cm
Signatura: PD Křížek 54
olej, plátno
60,5 x 40,5 cm
Signatura: LD monogram JU
12 x tisk
35 x 27 cm / m:erde 13,5 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, uhel, běloba, papír na kartonu
31 x 21,5 cm
Signatura: PD monogram J. K. 83
barevný pastel
37,5 x 26,5 cm (výřez)
Signatura: PN Jan Bauch 35.
kvaš, kresba perem
13 x 17,5 cm
Signatura: PD monogram FH 2. VII. 64
akvarel, kresba perem, papír na kartonu
22 x 27 cm
Signatura: neznačeno, PN 18. II. 71
27,5 x 20 cm
Signatura: LD Tichý 44
kombinovaná technika, akvarel, kresba perem, papír na kartonu
15 x 12 cm
Signatura: neznačeno, PN 31. 1. 77
21,5 x 22,5 cm
Signatura: neznačeno, na rubu 3. VII. 77.
2000
kombinovaná technika, sklo
49 x 39 cm
Signatura: PD 2000 Ben Jakov
kresba tuší, papír na kartonu
14 x 23,5 cm
Signatura: neznačeno, PD květen 68
kombinovaná technika, akvarel
24 x 31,5 cm
Signatura: neznačeno, na rubu 10. VIII. 77