28 x 20 cm
Signatura: PD Rožánek
olej, lepenka
47 x 37 cm (výřez)
Signatura: PD Voneš
kresba uhlem, karton
88 x 62,5 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 97
kresba uhlem, karton
88 x 62,5 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 96
8 x 18,5 cm
Signatura: UD F. Cundrla
originální fotografie
29,5 x 39,5 cm
Signatura: PD Jan Saudek, 28. 4. 85 Jan
6 x originální fotografie
6 ks 25 x 20 cm
Signatura: PD Jan Saudek na 6. ks
53 x 28,5 cm
Signatura: LD V Hejna, LN monogram VH.
2013
monotyp
95 x 64 cm
Signatura: PD Patrik Hábl 2013
akvarel, fix, pastel
21,5 x 31 cm
Signatura: PD Bape
akvarel, tuš
32,5 x 25 cm
Signatura: PD Prchal 78, na rubu u dedikace Josef
2018
olej, plátno
145 x 50 cm
Signatura: na rubu Richard Kočí / 2018
barevný dřevoryt 1/200
35 x 23 cm
Signatura: PD J Kodym - 1974
olej, ptačí peří, plátno
150 x 80 cm
barevná litografie, autorský tisk
28 x 20 cm
Signatura: PD Walterová, LD 1975
akvarel, tuš
29 x 37 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
29 x 37 cm
Signatura: neznačeno
2016
akryl, plátno
80 x 80 cm
Signatura: PD Kamila Ženatá 2016
akvarel, tuš
29 x 37 cm
Signatura: neznačeno
2016
akryl, plátno
80 x 80 cm
Signatura: PD Kamila ženatá 2016
1906
akvarel
27 x 37 cm
Signatura: na rubu 13/9 1906 K Brousek
lept, strukturální grafika 69/80
49,5 x 28,5 cm
Signatura: PD J. Šerých 67
2014
akryl, plátno
50 x 60 cm
Signatura: na rubu Veronika Drahotová 2014
akvarel, tužka, papír
39,5 x 57 cm
Signatura: PD Pšurný 60