kombinovaná grafická technika
15,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 85
21 x 22 cm
Signatura: PD Polcar 97
21,5 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná serigrafie
19 x 25,5 cm
Signatura: UD Jankovič
22 x 21 cm
Signatura: PD Ivan Polcar 97
19 x 11,5 cm
Signatura: UD V Komárek
8,5 x 8,5 cm
Signatura: PD Jožka Kubíček, LD monogram K v tisku
21 x 22 cm
Signatura: PD Ivan Polcar 97
barevná serigrafie
24 x 33 cm
Signatura: na rubu Jankovič 83
linoryt 25/55
20 x 28,5 cm
Signatura: PD 1996 Kroča
cínová plastika
v. 14,5 cm
Signatura: zezadu J. Mařatka
1954
kombinovaná technika, akvarel, uhel, karton
85 x 58,5 cm (výřez)
Signatura: UD Jan Bauch 1954.
barevná serigrafie 86/150
26 x 17,5 cm
Signatura: UD Jankovič
barevná serigrafie
19 x 26 cm
Signatura: UD Jankovič 92
1988/2002
barevná serigrafie 3/5
52 x 26 cm
Signatura: UD Jan Kubíček 1988/2002
barevná serigrafie 137/200
20 x 27 cm
Signatura: U Jankovič
barevná serigrafie 178/200
26 x 19 cm
Signatura: PD Jankovič
barevná serigrafie
18,5 x 27,5 cm
Signatura: LD 89 Jankovič
barevná serigrafie
19,5 x 28 cm
Signatura: UD 94 Jankovič
barevná serigrafie
26 x 19 cm
Signatura: UD 97 Jankovič
2005
kresba tužkou, akvarel, pastel
10 x 14,5 cm
Signatura: PN M. Rittstein
19 x 15 cm
Signatura: LD 97 M. Rittstein
strukturální grafika
23,5 x 15,5 cm
Signatura: PD Málek VIII. 1963
olej, plátno
65 x 49 cm
Signatura: PD Hugo Boettinger 39