optický reliéf, tuš, papír
71,5 x 71,5 cm na koso (50 x 50 cm)
Signatura: na rubu na štítku Hilmar Jiří
tisk
10 x 16 cm
Signatura: uprostřed Július Koller
kresba tužkou, lepenka
72,5 x 51 cm
Signatura: PD Ondřej Michálek 1980
28,5 x 20 cm
Signatura: PD V. Röhling, LD V. Röhling v tisku, autorské razítko
88,5 x 62,5 cm
Signatura: PD D. Chatrný 84
barevná litografie, autorský tisk
27 x 38,5 cm
Signatura: PD Jiří Eliška 89
kombinovaná grafická technika
26 x 16 cm
Signatura: PD F. Malý 36
kombinovaná technika, kresba tužkou, perforace, karton
65,5 x 35 cm
Signatura: UD Jos. Hampl 80, 20. 11. 80 on the back
63 x 45 cm
Signatura: LD Marie Filippovová 1979, na rubu Marie Filippovová
kombinovaná technika, roztržený papír
29 x 20,5 cm
Signatura: na rubu Wojnar 77
barevný pastel, ruční papír
53,5 x 76,5 cm
Signatura: na rubu Eduard Halberštát 79
barevný ofset, karton 2/15
50,5 x 68 cm
Signatura: PD D. Fischer 81
asambláž, olej, dřevěné desky
21 x 14 cm
Signatura: UN monogram M 71
2007 / 2008
olej, tisk, plátno
50,5 x 70,5 cm
Signatura: PD V. Rónaiová 07, na rubu V. Rónaiová 2008
barevný ofset 7/13
48 x 53,5 cm
Signatura: LD D. Fischer 76
barevná litografie 14/55
80 x 55,5 cm
Signatura: PD Jankovič 70
serigrafie 15/30
50 x 80 cm
Signatura: PD Rudolf Sikora, 1975
akryl, plátno
45 x 35 cm
Signatura: na rubu Ján Vasilko
7,5 x 5,5 cm
Signatura: PD monogram VB, UD 13. X. 53
7,5 x 5,5 cm
Signatura: PD monogram VB, LD 13. X. 53
2009 / 2010
akryl, plátno
60 x 50 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Mudroch 09
7,5 x 5,5 cm
5,5 x 7,5 cm
Signatura: LD monogram VB, PD 13. X. 53
olej, plátno
62 x 50 cm
Signatura: PD Rusňák Jan 33