40. léta 20. stol.
kresba tužkou, pastel, karton
11 x 16 cm (výřez)
Signatura: UD monogram SK
kresba tuší, akvarel
19,5 x 20,5 cm
Signatura: PD Bape
kombinovaná grafická technika
15 x 7 cm
Signatura: UD K Šafář
60. léta 20. stol.
22 x 29 cm
Signatura: PD monogram MLK
lept, suchá jehla
19 x 17,5 cm
Signatura: UD Bystřický 91
akvarel, tuš
18 x 31 cm
Signatura: PD Miškovská 1944
barevný lept 172/200
18,5 x 11,5 cm
Signatura: PD J. Pileček 84
barevná litografie
27,5 x 17,5 cm
Signatura: PD F. Malý 45
barevná litografie
20 x 30 cm
Signatura: PD Krajc R 30
suchá jehla, autorský tisk 5/30
11 x 13,5 cm
Signatura: PD Jar Dvořáček 59, LD monogram JD 59 v tisku
grafický list, autorský tisk
13 x 20,5 cm
Signatura: PD J. Dvořáček 60
dřevoryt 94/200
15 x 10,5 cm
Signatura: PD A Grmelová
akvarel, karton
17 x 26 cm
Signatura: LN Fr. Hudeček 46
21 x 14,5 cm
Signatura: PD monogram F. M. 67
litografie 60/200
23 x 18 cm
Signatura: UD 1983 / J. Klecker
barevný pastel, karton
29 x 48 cm (výřez)
Signatura: PD Kars, 2 Sept. 23
22 x 30 cm (výřez)
Signatura: PD monogram W 33
lept, akvatinta
13,5 x 7,5 cm
Signatura: PD Jiří Balcar 67
14 x 9,5 cm
Signatura: PD Jar Dobrovolský
13,5 x 19,5 cm
Signatura: PD Jar Dobrovolský
1907
olej, lepenka
70 x 80 cm
Signatura: PD Jos. Ullmann 1907
13 x 21 cm
Signatura: PD Jar. Dobrovolský, LD monogram JD v tisku
15,5 x 14,5 cm
kresba tuší, karton
29 x 44 cm (výřez)
Signatura: PD monogram AP