15 x 21,5 cm
Signatura: UD Petr Kvíčala
tisk
20,5 x 14,5 cm
Signatura: UD Jankovič
1913
akvarel
21,5 x 17,5 cm (výřez)
Signatura: PD monogram VŠ 013
froasáž, koláž
15 x 11 cm
Signatura: D 84 Ladislav Novák
akvarel
14,5 x 11 cm
Signatura: PD Zbyšek Sion
kombinovaná technika, asambláž, olej, plátno
50 x 45 cm
Signatura: PD Roštínský, na rubu na blindrámu Miroslav Roštínský
propalovaná koláž
10,5 x 15 cm
Signatura: LD E. Ovčáček
reliéfní tisk
7 x 10 cm
Signatura: PU Eda Ovčáček
2002
kresba tužkou, akvarel, pastel
11 x 15,5 cm
Signatura: PD M. Rittstein
akvarel, karton
46 x 56,5 cm (výřez)
Signatura: PD Boř. Žufan
2006
15,5 x 11 cm
Signatura: PN M. Rittstein
olej, lepenka
24 x 30 cm
kresba tužkou, pastel
10 x 15 cm
Signatura: PD M. Rittstein
2003
10,5 x 15 cm
Signatura: PN M. Rittstein
lept, pastel
41 x 33 cm
Signatura: UD Jiří Anderle
akvarel
20,5 x 10 cm
Signatura: PD 1998 Z. Sion
akvarel, tisk
10 x 19 cm
Signatura: PD R. Fila 97, na rubu Rudolf Fila
olej, plátno
28,5 x 40 cm
Signatura: PD Jan Jans (nečitelná datace)
kombinovaná grafická technika 9/30
22,5 x 15 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 70
kombinovaná grafická technika 10/30
19 x 14 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 70
olej, lepenka
40 x 50 cm
Signatura: neznačeno
28 x 19 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 70
25 x 19,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 70
olej, lepenka
22 x 32 cm
Signatura: PD Vít Skála, na rubu na štítku Vít Skála