barevná litografie 4/30
40,5 x 24,5 cm
Signatura: PD Jar. Vodrážka, LD monogram V 59. v tisku
rytina
25,5 x 23,5 cm
Signatura: PD V. Fiala, monogram VF v tisku
litografie
26,5 x 24 cm
Signatura: UD V. Novák
17 x 24,5 cm
Signatura: PD V Hejna
kresba tužkou, akvarel
21 x 29,5 cm (výřez)
Signatura: PU nečitelná
barevná litografie
22,5 x 16,5 cm
Signatura: PD M Holý 53
1914
39,5 x 22 cm
Signatura: UD Jaroslav Skrbek, PN Skrbek 1914 v tisku
olej, plátno
57 x 43 cm
Signatura: LD J. Horn
24 x 22 cm
Signatura: neznačeno
akvarel
34 x 29,5 cm
Signatura: PD monogram AP 35
litografie
26 x 21,5 cm
Signatura: LD monogram H. D. v tisku
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
18 x 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
litografie
24 x 20 cm
litografie
23 x 20 cm
Signatura: LD monogram HD v tisku
dřevoryt 7/20
14 x 22,5 cm
Signatura: PD Seydl
pastel, barevné křídy, karton
44 x 30 cm (výřez)
Signatura: PD Veris Paris
dřevoryt 7/20
14,5 x 22,5 cm
Signatura: PD Seydl
16,5 x 24 cm
Signatura: PD V. Beneš
strukturální grafika, 1-4
51 x 37,5 cm
Signatura: PD Pavel Mutinský 1992
barevná litografie
35 x 26 cm
Signatura: neznačeno
olej, lepenka
22,5 x 26,5 cm
Signatura: PD Daněk-Sedláček
litografie
19,5 x 16 cm
Signatura: LD O. Blažíček 1939. v tisku
25,5 x 10 cm
Signatura: PD V Sivko 13. VII. 44. v tisku
olej, lepenka
22,5 x 26,5 cm
Signatura: PD Daněk-Sedláček