suchá jehla 2/50
27,5 x 19,5 cm
Signatura: UD V Komárek 74
suchá jehla 6/50
28 x 20 cm
Signatura: UD V Komárek 74
25 x 24 cm
Signatura: UD Komárek
suchá jehla 40/50
20 x 34 cm
Signatura: UD V Komárek
suchá jehla 5/40
13 x 29 cm
Signatura: UD V Komárek 70
akvarel, tuš, karton
35,5 x 27 cm
Signatura: neznačeno
2 x dřevoryt, 2 x litografie
13,5 x 9 / 18 x 26 cm
Signatura: 1 x LD monogram MŠ, 1 x monogram MŠ 55 a M Švabinský v tisku
50. léta 20. stol.
barevný linoryt / linoryt
19,5 x 15,5 / 3 x 5 cm
Signatura: 2 x PD Ota Janeček
1909, 1930
6 x dřevoryt
11 x 7 / 19 x 12,5 cm
Signatura: 5 x PD F Kobliha, 3 x D monogram FK v tisku
1961, 1959
barevný linoryt, linoryt / 9 x původní linoryt / 4 x původní linoryt
3,5 x 5 / 18 ,5 x 7 cm
Signatura: 15 x Liesler
3 x barevná litografie
3 ks 21 x 15,5 cm
Signatura: 3 x PD Liesler
3 x barevná litografie
3 ks 20,5 x 15,5 cm
Signatura: 3 x PD Liesler
3 x dřevoryt
13 x 9 / 14 x 9,5 cm
Signatura: 3 x PD F. Kobliha, 3 x D monogram F. K. v tisku
5 x dřevoryt
5 ks 13,5 x 10 cm
Signatura: 5 x PD F. Kobliha, 5 x D monogram FK v tisku
kamenorytina, barevná litografie, 2 x kamenorytina
23 x 18,5 / 24 x 19 / 23 x 18 cm
Signatura: 3 x PD C Bouda, 3 x D monogram CB v tisku
3 ks 23 x 18,5 cm
3 ks 23 x 18 cm
kombinovaná grafická technika
19,5 x 13 cm
Signatura: PD Karel Demel
kombinovaná grafická technika
20 x 13,5 cm
Signatura: PD Karel Demel
kombinovaná grafická technika
20 x 13,5 cm
Signatura: PD Karel Demel
kombinovaná grafická technika
20,5 x 13,5 cm
Signatura: PD Karel Demel
kombinovaná grafická technika
20 x 13,5 cm
Signatura: PD Karel Demel
4 x barevná litografie
13 x 9 / 13 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
1978, 1983
3 x dřevoryt, 1 x suchá jehla 7/60
7 x 5 / 11 x 7,5 cm
Signatura: 4 x D V Komárek