serigrafie 98/160
9,5 x 6 cm
Signatura: PD Poláček
17,5 x 12,5 cm
Signatura: UD V Komárek
barevný pastel, ruční papír
42 x 29 cm
Signatura: PD Ota Janeček, na rubu pod dedikací Ota Janeček
barevný linoryt 37/40
51,5 x 36,5 cm
Signatura: PD Martin Manojlín 1999
barevný lept 104/200
14,5 x 10,5 cm
Signatura: PD Emilie Tomanová
barevná serigrafie
31,5 x 34 cm
Signatura: PU P. Rada
linoryt 37/40
56 x 38 cm
Signatura: PD J Vohradský 99
11 x 18 cm
Signatura: PD Molín
původní dřevoryt
17,5 x 12 cm
Signatura: LD monogram KS v tisku
barevná litografie
15,5 x 11 cm
Signatura: UD Sklenář
tisk
36,5 x 25,5 cm
Signatura: LD M. Švabinský del.sc. 1919 v tisku
1936, 1941
kresba tuší / akvarel
10 x 15 / 15 x 22 cm
Signatura: 2 x na rubu Jan Smital
olej, překližka
16 x 13 cm
Signatura: LD Voroncov
1924
barevný lept č. 36
29,5 x 27 cm
Signatura: D T. F. Šimon, PU monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
34,5 x 31,5 cm
Signatura: PD Ant. Majer, A. M. v tisku
tisk, ruční papír
32 x 25,5 cm
Signatura: PD M Švabinský 1930 v tisku, LD Max Švabinský del v tisku
olej, plátno
49 x 60 cm
Signatura: PN M. Šnajdr 1. - 29. 11. 84
kresba uhlem
14,5 x 20,5 cm
Signatura: PD Lenhart
reliéf, olovo, cín
21 x 14 cm
Signatura: LD monogram O. Z
tisk - reprodukce kresby
32,5 x 21 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
11 x 9 cm
Signatura: neznačeno
29 x 13 cm
Signatura: PD Přibyl 47
23,5 x 22 cm (výřez)
Signatura: PD RKremlička
původní dřevoryt
20 x 15 cm
Signatura: neznačeno