akvarel, pastel
45 x 31 cm
Signatura: PD Jiří Kubíček
kresba tuší, akvarel, karton
30 x 27 cm
Signatura: PD V Hübschmann
akvarel, tuš / kresba tuší
42 x 30 cm
Signatura: PD M. Šindlerová 1958, PN autorské razítko / neznačeno
kresba tuší, ruční papír
31,5 x 48 cm
Signatura: PD V. Fiala
35,5 x 22 cm
Signatura: neznačeno
barevný dřevoryt 85/200
33,5 x 22,5 cm
Signatura: PD J Kodym - 77
barevný dřevoryt 102/200
34,5 x 22,5 cm
Signatura: PD J Kodym - 76
suchá jehla, perforovaný plech 23/30
33 x 26 cm
Signatura: UD Bystřický 97
akvarel, uhel, karton
42 x 59,5 cm
Signatura: PD M. Kraus 75
2002
barevná litografie 21/50
29,5 x 40,5 cm
Signatura: PD Bystřický 02
linoryt 37/40
36 x 51 cm
Signatura: PD Ján Lastomírsky 1999
barevný linoryt 37/40
29,5 x 32 cm
Signatura: PD Ondřej MIchálek 1999
barevný linoryt 37/48
38 x 28 cm
Signatura: PD Pavel Piekar XI. 1999
53,5 x 28 cm
Signatura: LD V Hejna, LN monogram VH.
akvarel, karton
40 x 31 cm
Signatura: PD monogram Fr. J. 46, FJ 46
barevná litografie 14/30
40 x 32 cm
Signatura: PD Olga Cechová 1983
suchá jehla 4/20
15 x 42,5 cm
Signatura: PD Talavářová-Pilná 1967
lept 8/24
36,5 x 26,5 cm
Signatura: PD nečitelná
45,5 x 43 cm
Signatura: PD VHBrunner, LD monogram VHB v tisku
kresba uhlem
60 x 50 cm
Signatura: PD Bílek , na rubu Alois Bílek
litografie
34,5 x 50 cm
Signatura: PD Majerník 44 v tisku
akvarel, pastel
60 x 44 cm
Signatura: PD 20/VII 1931 Jiří Wagner
39 x 21,5 cm
Signatura: PD K. Hruška 59
44,5 x 24,5 cm
Signatura: neznačeno