barevná litografie, autorský tisk
29 x 48 cm
Signatura: PD Brotánek Mir
16,5 x 14,5 / 40 x 28,5 cm
Signatura: LD Kupka v tisku
papírotisk 2/20
45 x 33 cm
Signatura: PD Valter K 67
lept, karton č. 7
12 x 9 cm
Signatura: PD Bortnyik
barevná litografie
23 x 41,5 cm
Signatura: PD Troup v tisku
lept, autorský tisk
23 x 36,5 cm
Signatura: PD Jiří Šorm 1988
2008
kombinovaná technika, digitální tisk, malba, kresba
130 x 130 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 2008, na rubu E. Ovčáček
2010
pastel, tužka
38 x 27 cm
Signatura: PD M. Šnajrd 10
barevná litografie 37/120
34 x 27 cm
Signatura: PD Jiří Suchý
olej, sololit
44,5 x 34,5 cm
Signatura: na rubu Kokolia 83
linoryt, akvarel, autorský tisk
20 x 20 cm
Signatura: PD I. Ouhel 1999
litografie
25,5 x 26,5 cm
Signatura: PD Krs
malba kouřem, deska
81 x 41 cm
Signatura: na rubu Dokoupil 1997
2000
barevná litografie 45/45
30,5 x 21 cm
Signatura: PD M. Kaufman 2000
barevná litografie 9/60
27,5 x 40,5 cm
Signatura: PD Kadrnožka 76
olej, plátno
115 x 89 cm
Signatura: na rubu J. Kotík 64
barevná serigrafie 3/7
23,5 x 29 cm
Signatura: PD Ivan Chatrný 1980
barevná serigrafie
36,5 x 35 cm
Signatura: PD Jaroslav Hořánek 92 v tisku
2 x objekt, email, kov
2 ks 190 x 5 x 3 cm
Signatura: 2 x na rubu na štítku Jan Kubíček 1969
3 x smalt, plech
3 ks 90 x 60 cm
Signatura: 6 x na rubu na štítcích Jan Kubíček 1968
32,5 x 24,5 cm
Signatura: PD V Hejna
barevná serigrafie 93/150
28,5 x 43 cm
Signatura: PD J. Grus
akvarel, kresba tuší
45 x 62,5 cm (list)
Signatura: PD Sopko 78
kombinovaná technika, asambláž, koláž
60 x 49 cm
Signatura: LU Karel Trinkewitz, UD Prag 1976, na rubu Trinkewitz 1976