lept 12/35
20,5 x 13,5 cm
Signatura: UD 1966 E. Ovčáček
tempera, papír
29,5 x 40 cm
Signatura: PD V. Tittelbach
11,5 x 16,5 cm
Signatura: UD V Komárek 77
olej, plátno
153,5 x 144 cm
Signatura: PD V. H. Popelka 1923
3 x barevná litografie
18 x 10 / 19,5 x 13,5 cm
Signatura: 3 x Troup (64, 64), 1 x Troup v tisku
14 x 8 cm
Signatura: PD R. Kratina
4 x linoryt
12 x 9 / 18 x 9 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
29 x 21,5 cm
Signatura: PD Truppe, Truppe -1928- v tisku
2011
tempera, pastel, papír
17 x 20,5 cm
Signatura: PD Pad 2011, na rubu Padrtová 2011
suchá jehla 19/60
17,5 x 14 cm
Signatura: PD L. Guderna 1998
olej, plátno
78 x 101,5 cm
Signatura: PD Jan Malý 1932.
barevná litografie 30/50
14,5 x 19,5 cm
Signatura: PD Ladislav Novák
barevný dřevoryt 6/10
55 x 39,5 cm
Signatura: PD 1980 Z. Bouše
akvarel
34,5 x 25 cm
Signatura: LD monogram D 68
barevný dřevoryt 5/10
54 x 39,5 cm
Signatura: PD 1980 Z. Bouše
40 x 30 cm
Signatura: UD Bouše 1988
akryl, plátno
35 x 32 cm
Signatura: UD M. Netík 78
akryl, plátno
70 x 50 cm
Signatura: UD M. Netík 96
reliéfní tisk, materiálový tisk
15 x 24 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 61
suchá jehla, strukturální grafika, autorský tisk
15 x 24 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 61
olej, plátno
90 x 70 cm
Signatura: PD Miroslav Stolfa 96
struktuurámní grafika, autorský tisk
26 x 17 cm
Signatura: PD Josef Hampl 62
strukturální grafika, materiálový tisk 2/10
23 x 12,5 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 61
strukturální grafika, mareriálový tisk 1/10
23 x 12,5 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 61