16 x 10 cm
Signatura: LD Myslbek
17 x 13 cm
Signatura: PD M. Florian
19,5 x 14,5 cm
Signatura: UD M. Janáček 96
barevná litografie
16 x 8 cm
Signatura: UD K. Oberthor 72
barevná litografie 35/200
10 x 7 cm
Signatura: UD B. Krátký
barevná litografie
14 x 8 cm
Signatura: UD K. Oberthor 72
barevná litografie
8 x 13 cm
Signatura: UD B. Krátký
18,5 x 9,5 cm
Signatura: UD B. Krátký 75
17,5 x 9 cm
Signatura: UD B. Krátký 71
18,5 x 11,5 cm
Signatura: PD V. Stratilová
18,5 x 11,5 cm
Signatura: LD V. Stratilová
19 x 8,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
10,5 x 7 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
barevná litografie
19 x 28 cm (výřez)
12 x 7 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
rytina 106/200
16 x 9 cm
Signatura: PD Jiří Švengsbír 74, PD monogram Š v tisku
litografie
35 x 25 cm
Signatura: PD Jan Bauch 1946
rytina
8,5 x 15 cm
20 x 14 cm
Signatura: PD M. Janků 1988
olej, lepenka
50,5 x 35 cm
Signatura: neznačeno
ocelorytina
7,5 x 6 cm
Signatura: UD J. Švengsbír, monogram Š 67 v tisku
olej, plátno
70 x 50 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 97
19 x 15,5 cm
Signatura: UD A Born, PD monogram AB v tisku
dřevoryt, VII. stav
9,5 x 13 cm
Signatura: PD Jan Rambousek 1948, J. Rambousek v tisku