akvarel, kvaš, karton
41 x 36 cm
Signatura: PD J. Peters
olej, lepenka
50 x 35 cm
Signatura: PD H. Lískovec
1905
barevná litografie, papír na kartonu
45,5 x 35,5 cm
Signatura: neznačeno
1905
21 x 45,5 cm
1846?
akvarel, kvaš, tužka, karton
58 x 45 cm
Signatura: PD Enrico Pellegrini (1846?)
1907
barevná litografie
32 x37,5 cm
Signatura: PD Frdinand Kruis v tisku
dřevoryt 92/100
19 x 24 cm
Signatura: UD 1955, PD Andrej Barčík
fotografie
33 x 24 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
dřevoryt 92/100
23 x 19 cm
Signatura: PD 1955 Andrej Barčík
dřevoryt 92/100
24 x 19 cm
Signatura: PD Opršal 55
fotografie
33 x 24 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
dřevoryt 92/100
19 x 24 cm
Signatura: PD Opršal 55
dřevoryt 92/100
24 x 19 cm
Signatura: PD I. Štubňa 55.
dřevoryt 92/100
19 x 24 cm
Signatura: PD I. Štubňa 55.
kombinovaná technika, olej, deska
50,5 x 40,5 cm
Signatura: UD monogram V. U.
dřevoryt 92/100
19 x 24 cm
Signatura: PD Jos Fedora 55
dřevoryt 92/100
18,5 x 23,5 cm
Signatura: PD Jos Fedora 55
olej, sololit
73 x 61 cm
Signatura: UD V. Urban / 82
dřevoryt 92/100
23,5 x 18,5 cm
Signatura: PD Kráľ 55, LD monogram FK v tisku
dřevoryt 92/100
18,5 x 23,5 cm
linoryt 92/100
19 x 24 cm
Signatura: PD Dúbravec 55, monogram DR v tisku
olej, sololit
24,5 x 77,5 cm
Signatura: PD monogram NM 957
linoryt 92/100
19 x 24 cm
barevné vernis mou, akvatinta 233/350
33 x 37,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monograam TFŠ v tisku