28,5 x 18 cm
Signatura: neznačeno, PD 26. 5. 1960.
akvarel
19,5 x 34,5 cm
Signatura: PD C Bouda
barevná serigrafie 3/6
73 x 46 cm
Signatura: PD D. Fischer 82
barevná serigrafie 2/37 (2/13/XXXVII)
75 x 63 cm
Signatura: PD D. Fischer 80
olej, lepenka
50 x 35 cm
Signatura: LD monogram C. M. 4. 10. 1971, na rubu 4. 10. 1971
barevná serigrafie 10/30
72 x 53 cm
Signatura: UD Jankovič 81
2006
barevná serigrafie 7/25
51,5 x 75,5 cm
Signatura: PD M. Dobeš, UD 2006
olej, plátno
100 x 66 cm
Signatura: LD Samo 46
2006
barevná serigrafie 7/25
51 x 78,5 cm
barevná litografie 58/75
18 x 22 cm
Signatura: PD Chadima 84
lept 2/20
38,5 x 49,5 cm
Signatura: PD Miloš Urbásek 1966
pastel, carton
23 x 40 cm (výřez)
Signatura: PD Pú 72
lept 3/30
39 x 48 cm
Signatura: PD M Dobeš
lept 5/30
48,5 x 39,5 cm
Signatura: PD M Dobeš
barevná serigrafie 1/100
65 x 49 cm
Signatura: PD Jankovič 70
akvarel, karton
27 x 31 cm (výřez)
Signatura: PD Jaroslav Šetelík
70 x 62,5 cm
Signatura: na rubu Kopecký Vl.
suchá jehla 8/15
29,5 x 41,5 cm
Signatura: PD Marie Filippovová 1966
28 x 20 cm
Signatura: PD Rožánek
barevný reliéfní tisk
36 x 22 cm
Signatura: UD D. Chatrný 65
12 x 16,5 cm
Signatura: PD Čejka 30
kresba tužkou, propalovaný papír
45 x 45 cm
Signatura: UD Klimeš 91 a vypálený monogram K
88 x 62,5 cm
Signatura: UD D. Chatrný 85
29 x 20 cm (výřez)
Signatura: PD Rožánek