kombinovaná technika, lepenka
19,5 x 28 cm (výřez)
Signatura: LD L. Jiřincová
kresba tuší, akvarel
17 x 15 cm
Signatura: PD Seydl
barevná litografie, karton
9,5 x 15 cm
Signatura: PN K Svolinský
10 x 7 cm
Signatura: PD Reynek
1918
olej, lepenka
22 x 33,5 cm
Signatura: PD Rom. Havelka 1918
suchá jehla 8/18
16 x 12 cm
Signatura: PD Reynek
barevná litografie 40/50
21,5 x 15,5 cm
Signatura: UD Stanislav Holý
kombinovaná grafická technika 7/70
63 x 91,5 cm
Signatura: UD Anderle 76
22,5 x 10,5 cm
Signatura: PD Zdeněk Mézl
serigrafie 71/125
69 x 53 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 80
suchá jehla 34/40
16,5 x 11 cm
Signatura: PD Tomáš 96
barevná litografie 11/30
19 x 28 cm
Signatura: UD Igor Ševčík 97
serigrafie 89/125
69 x 53 cm
22,5 x 10,5 cm
Signatura: PD Zdeněk Mézl
2013
tisk
21 x 42 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná technika, roztržený papír
29 x 20,5 cm
Signatura: na rubu Wojnar 77
tisk
29,5 x 21 cm
Signatura: UD Boštík
kresba perem
4 x 27,5 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná technika, skládaný papír
29 x 20,5 cm
Signatura: na rubu Wojnar 77
lept, akvatinta
24 x 17 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 46
1960 - 1967
aktivní grafika 9/15
21 x 19 cm
Signatura: PD V. Boudník 1960 - 7
2005
akvarel, tisk
32 x 45 cm
Signatura: LD R. Fila 05
2006
akvarel, tisk
38 x 29 cm
Signatura: PD R. Fila 06
strukturální grafika 13/25
37 x 48 cm
Signatura: PD Rudolf Zörner 65