olej, lepenka
26 x 24 cm
Signatura: sing. PN Janeček 17. V. 48
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
litografie, IV. stav
42,5 x 32 cm
Signatura: sign. LD František Tichý 47
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
115 x 130 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 74
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
asambláž, olej, plátno
46 x 68 cm
Signatura: sign. PD Fremund 61
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
pastel, tužka, fix, karton
72 x 51 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar 1969
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
1961/1962
propalované patinované jilmové dřevo
81 x 87 cm
Signatura: sign. na rubu monogram JK 61/62
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 61
Vyvolávací cena: | 6 900 000 Kč |
olej, plátno
200,5 x 160,5 cm
Signatura: sign. LD Endre Nemes - 61
Vyvolávací cena: | 420 000 Kč |
1966/1968
matrice, kombinovaná technika
34,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. PD Vladimír B., na rubu značeno Vladimír Boudník 1968
olej, karton, sololit
90 x 62 cm
Signatura: sign. LD Aleš Veselý
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1971-1972
olej, lepenka
31,5 x 25 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku František Hudeček / 1971-2
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kombinovaná technika, textilie, plátno, deska
79 x 160 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
olej, tempera, lepenka
36 x 36 cm
Signatura: sign. PD Tikal 62
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, textilie, olej, plátno
108 x 72 cm
Signatura: sign. PD Huhaba 87, na rubu Václav Stratil
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, sololit
116 x 106 cm
Signatura: sign. PD V. Novák 80, na rubu červenec - srpen V. Novák 1980
koláž, deska
81 x 59,5 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu K. Trinkewitz 60
olej, plátno
135 x 105 cm
Signatura: sign. PD Smetana 92, na rubu Jan Smetana / 1992
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
kombinovaná technika, deska
170 x 138 cm
Signatura: sign. UD Přibyl 65
pálená hlína, sklo, dřevěný podstavec
v. 45 cm
Signatura: sign. zezadu Zívr 1973
1958-60
olej, plátno
32 x 45 cm
Signatura: sign. UD John
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
skládaný vrstvený papír
27 x 32 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 81
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
asambláž, koláž, lité laky, kresba
122 x 90 cm
Signatura: sign. PD Z. Beran 84
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
sádrová plastika, koláž, lepenka
v. 65,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
akryl, tempera, plátno, sololit, autorský box
93 x 113 x 7 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Koblasa