tisk
17 x 12,5 cm
Signatura: PD Havrila v tisku
akvarel, karton
32 x 24 cm
Signatura: PD M. Bočkay 2001
2000
kresba fixem, papír na kartonu
27 x 17,5 cm
Signatura: na rubu Adamčiak 2000
akvarel, tužka
35 x 33,5 cm
Signatura: LD R. Marko
2000
27,5 x 17,5 cm
kresba tužkou, dopisní obálka
23 x 32,5 cm
Signatura: na rubu Milan Adamčiak
kvaš, tempera, karton
50 x 65 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček
barevná litografie 21/60
44 x 31 cm
Signatura: PD Puchnarová 91
12,5 x 9 cm
Signatura: PD monogram FH 43
48 x 58,5 cm (výřez)
Signatura: LD B Jaroněk
kresba tuší, tužka
24,5 x 28 / 60 x 42 cm
Signatura: PD P. Rudolf 88
kresba tužkou, akvarel
24 x 32,5 cm
Signatura: PD J. Lindovský 77
tempera, lepenka
45 x 62,5 cm
Signatura: PD Liesler 49, Josef Liesler na rubu
olej, plátno
70,5 x 52,5 cm
Signatura: neznačeno
2010
barevný tisk, plastová fólie
20 x 16 cm
Signatura: na rubu J. Surůvka 2010, autorské razítko
serigrafie 9/20
67,5 x 49,5 cm
Signatura: PD Milan Grygar 1968
1983-1984
ofset, tisk
26,5 x 19,5 cm
Signatura: PD Ladislav Novák, monogram 83 v tisku
barevná litografie 98/200
44 x 53 cm
Signatura: PD V. Sychra 1961
barevná serigrafie 13/30
47,5 x 71,5 cm
Signatura: UD Jankovič 79
70 x 49,5 cm
Signatura: PD monogram J: V. 71
akvarel
34 x 29,5 cm
Signatura: PD monogram AP 35
kresba tužkou, pastel, papír na papíru
Signatura: na rubu M. Bočkay, advent 1996
kombinovaná technika, tempera, tužka, tisk
53 x 29,5 cm
Signatura: UD Jankovič 72
barevná serigrafie 17/30
56 x 38 cm
Signatura: LD V. Gebauer 86