lept 78/100
10,5 x 11,5 cm
Signatura: PD J. Pileček 97
olej, plátno
65 x 49 cm
Signatura: PD Hugo Boettinger 39
lept 55/150
12 x 9 cm
Signatura: PD J. Pileček 96
barevný lept 27/60
8,5 x 8,5 cm
Signatura: UD M. M. Šechtlová
akvarel
56 x 73 cm
Signatura: PD K. Souček 80
lept 75/100
15,5 x 9,5 cm
Signatura: PD Dudek 89
9 x 6 cm
Signatura: UD Dudek 84
akvarel
32 x 60 cm (výřez)
Signatura: PD F. Chmelař 1985
2 x barevná litografie (19/200, 33/200)
2 ks 32 x 24 cm
Signatura: 2 x PD J. Švengsbír
barevný lept 25/100
8 x 6,5 cm
Signatura: PD H. Kisza 88
16 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
48 x 58,5 cm (výřez)
Signatura: LD B Jaroněk
14 x 8,5 cm
Signatura: neznačeno
8 x 6 cm
Signatura: neznačeno
barevný lept 70/170
15,5 x 11,5 cm
Signatura: PD K Šafář
barevná litografie 187/200
34,5 x 23,5 cm
Signatura: PD K Svolinský, monogram KS 76. v tisku
linoryt 84/100
13,5 x 8,5 cm
Signatura: D Orest Dubay
10 x 12 cm
Signatura: D Orest Dubay
barevná litografie 59/100
31,5 x 48 cm
Signatura: PD Liesler 1989
10 x 6,5 cm
Signatura: UD Bugáň Zdenek
11,5 x 8 cm
Signatura: UD Karel Felix
rytina 151/200
18 x 11 cm
Signatura: UD Karel Zeman
8 x 10,5 cm
Signatura: PD nečitelná
9,5 x 14,5 cm
Signatura: UD J. Balaz